Vodní rotoped (aquabike) WR3

Kód: AF001
5 hodnocení
Značka: Waterflex
27 900 Kč 23 057,85 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aquabike WR3 je vhodný pro všechny uživatele všech věkových kategorií. Vyniká svou nízkou hmotností (pouze 17,5 kg), která umožní lehké vložení a vyndání aquabiku z bazénu a stabilní základnou, která zvyšuje bezpečnost tohoto vodního rotopedu. Je vhodný pro osobní trénink, kardio cvičení i rehabilitační účely. Jízda na něm je zábavná a relaxující.

Aquabike WR3 je možné použít v bazénech se všemi druhy vody – chlorované vodě, mořské slané vodě i vodě v termálech. Je ho možné použít ve všech typech bazénů (s fólií, sklokeramických, laminátových, s obklady apod.).

Aquabike WR3 je vybaven pedály se speciálním systémem Aquaspeed, který zvyšuje odpor při šlapání vpřed i vzad a zajišťuje tak větší efektivitu celého tréninku.

Aquabiky jsou vhodné nejenom pro trénování a posilování, ale i pro rehabilitační účely (pohyb ve vodě šetří klouby) a kondiční cvičení.

 

Parametry

Povrchová úprava: ocel s vysokou antikorozní ochranou

Materiál: vysoce kvalitní nerezová ocel (AISI 316L – tzv. marine grade), která se používá mj. při výrobě příslušenství na jachty a odolává všem typům bazénové vody

Sedlo:
má anatomickou konstrukci a je vyrobeno z perforovaného PVC

Pedály:
z kvalitního plastu s kuličkovými ložisky; pedály jsou vybaveny popruhy k uchycení nohy na pedálu, čímž zvyšujete účinnost šlapání

Řidítka:
ergonomicky tvarovaná, rukojeti jsou opatřeny ochrannými prvky

Nastavení výšky:
možnost nastavení výšky aquabiku, řidítek i sedla

Kolečka:
aquabike je vybaven kolečky s kuličkovými ložisky, která zajistí snadné vložení a vyndání rotopedu z bazénu

Ochrana bazénu:
zajištěna čtyřmi podložkami na dolní části aquabiku; podložky jsou vyrobeny z měkkého materiálu, který zabraňuje poškrábání bazénu

Stabilita:
aquabike je vybaven bílými sacími podložkami, které zajistí jeho stabilitu

Možnost použití:
ve všech typech bazénů (fóliové, sklokeramické, laminátové, s obkladem apod.)

Rozměry:
Š 60 x D 106 x V 156 cm (max.)

Váha:
17,5 kg

Hloubka bazénu:
1,2 m až 1,6 m

Záruka
: prodloužená záruka 3 roky na konstrukci aquabiku, 6 měsíců na ostatní části

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aquafitness
Záruka: 3 roky

Společnost Waterflex je evropským lídrem na poli aquafitness vybavení. Nabízí produkty té nejvyšší kvality, které jsou vhodné jak pro domácí použití, tak i do náročných provozních podmínek ve veřejných provozech. Nedílnou součástí procesu rozvoje společnosti Waterflex je technologická inovace všech produktů a zajištění kompletní kontroly nad kvalitou všech součástí každého výrobku, aby byla zajištěna co nejdelší životnost. Všechny produkty jsou testovány v reálných sportovních podmínkách zdravotními pracovníky, nebo trenéry.

 

Logo dodavatel Waterflex