Vodní rotoped (aquabike) INO 6

Kód: AF014
6 hodnocení
Značka: Waterflex
36 900 Kč 30 495,87 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aquabike INO 6 je vodní rotoped s hydraulickým systémem zátěže. Navíc je vybaven pedály se speciálním systémem Aquaspeed, který zvyšuje odpor při šlapání vpřed i vzad. Možnost nastavení zátěže zvyšuje efektivitu celého tréninku a váš výkon. Velmi snadné a efektivní!

Aquabike je vhodný i pro kardio cvičení a rehabilitační účely, pohyb ve vodě šetří klouby a zároveň ochlazuje organismus.

Aquabike INO 6 má stabilní základnu, která zvyšuje bezpečnost tohoto vodního rotopedu. Aquabike zároveň disponuje širokými možnostmi nastavení sklonu a velikosti a díky tomu je vhodný prakticky pro každý typ postavy.

Součástí vybavení aquabiku je držák a láhev na vodu.

Aquabike INO 6 je možné použít v bazénech se všemi druhy vody – chlorované vodě, mořské slané vodě i vodě v termálech. Je ho možné použít ve všech typech bazénů (s fólií, sklokeramických, laminátových, s obklady apod.).

Doporučujeme dokoupit multifunkční tyč, která zvýší použití aquabike a rozšíří škálu možných cviků (viz. doporučené příslušenství).

 

Parametry

Povrchová úprava: ocel s vysokou antikorozní ochranou

Materiál: vysoce kvalitní nerezová ocel (AISI 316L – tzv. marine grade), která se používá mj. při výrobě příslušenství na jachty a odolává všem typům bazénové vody

Nastavení výkonu:
 otočný knoflík z nerezové oceli pro nastavení výkonu

Sedlo:
 má anatomickou konstrukci a je vyrobeno z perforovaného PVC

Pedály:
 z kvalitního plastu s kuličkovými ložisky; pedály jsou vybaveny popruhy k uchycení nohy na pedálu, čímž zvyšujete účinnost šlapání

Řidítka:
 ergonomicky tvarovaná, rukojeti jsou opatřeny ochrannými prvky

Nastavení výšky: 
možnost nastavení výšky aquabiku, řidítek i sedla

Kolečka:
 aquabike je vybaven kolečky s kuličkovými ložisky, která zajistí snadné vložení a vyndání rotopedu z bazénu

Ochrana bazénu:
 zajištěna čtyřmi podložkami na dolní části aquabiku; podložky jsou vyrobeny z měkkého materiálu, který zabraňuje poškrábání bazénu

Stabilita: 
aquabike je vybaven bílými sacími podložkami, které zajistí jeho stabilitu

Možnost použití:
 ve všech typech bazénů (fóliové, sklokeramické, laminátové, s obkladem apod.)

Rozměry: Š 55 x D 120 x V 164 cm (max.)

Váha: 21 kg

Hloubka bazénu:
 1,1 m až 1,6 m

Záruka:
 prodloužená záruka 3 roky na konstrukci aquabiku, 6 měsíců na ostatní části 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aquafitness
Záruka: 3 roky

Společnost Waterflex je evropským lídrem na poli aquafitness vybavení. Nabízí produkty té nejvyšší kvality, které jsou vhodné jak pro domácí použití, tak i do náročných provozních podmínek ve veřejných provozech. Nedílnou součástí procesu rozvoje společnosti Waterflex je technologická inovace všech produktů a zajištění kompletní kontroly nad kvalitou všech součástí každého výrobku, aby byla zajištěna co nejdelší životnost. Všechny produkty jsou testovány v reálných sportovních podmínkách zdravotními pracovníky, nebo trenéry.

 

Logo dodavatel Waterflex