Vodní běžecký trenažér Aquajogg

Kód: AF005
6 hodnocení
Značka: Waterflex
51 900 Kč 42 892,56 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní běžecký trenažér AquaJogg nabízí spoustu výhod pro chůzi a běh ve vodě díky jejím přirozeným vlastnostem (vztlak, odpor, teplo). U běhacího pásu je možné nastavit odpor a přizpůsobit ho tak vašim představám o tréninku. Proto je trenažér vhodný pro každodenní cvičení ať už pro aktivní odpočinek, kondici nebo intenzivní zátěžový trénink. Používat ho tak mohou všichni členové vaší rodiny.

Běžecký trenažér AquaJogg vyniká jednoduchou obsluhou, stabilitou a bezpečností. Je vybaven systémem Easy push, který umožňuje jednoduché rozložení a složení stroje. Poté co stroj vložíte složený do vody, zatáhnete za páku a běhací pás se automaticky spustí. Pokud budete chtít stroj opět složit, zatáhnete za páku a nohou pozvednete pás, který se vrátí do původní složené polohy. Žádné potápění se nebo manipulace se strojem v rozloženém stavu! Trenažér AquaJogg je bezúdržbový a díky možnosti složení je lehce uskladnitelný.

Trenažér AquaJogg je možné použít v bazénech se všemi druhy vody – chlorované vodě, mořské slané vodě i vodě v termálech. Je ho možné použít ve všech typech bazénů (s fólií, sklokeramických, laminátových, s obklady apod.).

 

Parametry

Povrchová úprava: ocel s vysokou antikorozní ochranou

Materiál rámu: rám skládající se ze 2 částí je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli (AISI 316L – tzv. marine grade), která se používá mj. při výrobě příslušenství na jachty a odolává všem typům bazénové vody

Materiál pásu: PVC

Zajištění odporu vody: odpor lze upravit natažením běhacího pásu

Plocha běhacího pásu: Š 38 x D 118 cm

Kolečka: trenažér je vybaven kolečky s kuličkovými ložisky, která zajistí jeho snadné vložení a vyndání z bazénu

Ochrana bazénu: zajištěna podložkami na dolní části trenažéru; podložky jsou vyrobeny z měkkého materiálu, který zabraňuje poškrábání bazénu

Stabilita: trenažér je vybaven bílými sacími podložkami, které zajistí jeho stabilitu

Možnost použití: ve všech typech bazénů (fóliové, sklokeramické, laminátové, s obkladem apod.)

Rozměry: rozložený: Š 67 x D 135 x V 128 cm (max.)
                  složený: Š 56 x D 62 x V 128 cm (max.)

Váha: 26 kg

Hloubka bazénu: 0,92 m až 1,52 m

Záruka: prodloužená záruka 3 roky na konstrukci, 6 měsíců na ostatní části 

 

Způsob platby a dopravy

Zboží na objednávku. Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu na 20% hodnoty zboží, příp. 100%, pokud tuto variantu zvolíte. Po obdržení platby Vám zboží dodáváme dle uvedené dostupnosti. Zbytek ceny zaplatíte na dobírku při dodání zboží. Doprava je zdarma.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aquafitness
Záruka: 3 roky

Společnost Waterflex je evropským lídrem na poli aquafitness vybavení. Nabízí produkty té nejvyšší kvality, které jsou vhodné jak pro domácí použití, tak i do náročných provozních podmínek ve veřejných provozech. Nedílnou součástí procesu rozvoje společnosti Waterflex je technologická inovace všech produktů a zajištění kompletní kontroly nad kvalitou všech součástí každého výrobku, aby byla zajištěna co nejdelší životnost. Všechny produkty jsou testovány v reálných sportovních podmínkách zdravotními pracovníky, nebo trenéry.

 

Logo dodavatel Waterflex