VISKANSPA V- Serie

6 položek celkem

Luxusní V-Serie nabízí prvotřídní kvalitu a rozmanitost. Rozdílné rozměry, rozdílné tvary ale všechny mají společný cíl – nejlepší zážitek z masáže. Každá z vířivek nabízí bodové trysky, pulzační trysky a tlaková cirkulační masáž. Modely V-Serie jsou dále vybaveny samostatně programovatelné cirkulační čerpadlo a výkonná hydromasážní čerpadla, z nichž vždy je minimálně jedno dvojrychlostní.

Nejvyšší modely (Ekerö, Lindö) jsou dokonce vybaveny Flexi čerpadlem, které nabízí 3 rychlosti, tedy další možnost optimálního nastavení vysněné masáže. V-Serie dále disponuje prémiovým balíčkem osvětlení, aromaterapií a nejlepším čistícím systémem na trhu – AOP. Perličkou na V-Serii je titanový ohřívač, který maximalizuje životnost Vaší vířivky.

V-Serie dále nabízí kvalitní hliníkové opláštění vířivky ve dvou variantách . Alumi černá a Alumi světlé dřevo, které u nižší serie nenajdete. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení