Vodní rotoped (aquabike) LanaBike EVO

Kód: AF023
3 hodnocení
Značka: Waterflex
18 900 Kč 15 619,83 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aquabike LanaBike EVO je vodní rotoped vhodný především pro začátečníky, kteří teprve pronikají do světa aquafitness. Nízká hmotnost, pouhých 9,9 kg, a jeden pár koleček zajistí velmi snadnou manipulaci s aquabikem. Vysoce stabilní základna vodního rotopedu se postará o vaše bezpečí. Do základní výbavy aquabiku patří držák na lahev, takže pitný režim budete moci dodržovat z pohodlí sedla aquabiku. Aquabike je vhodný pro osobní trénink, kardio cvičení i rehabilitační účely. Jízda na něm je zábavná a relaxující.

Aquabike LanaBike EVO je možné použít v bazénech se všemi druhy vody – chlorované vodě, mořské slané vodě i vodě v termálech. Je ho možné použít ve všech typech bazénů (s fólií, sklokeramických, laminátových, s obklady apod.).

Aquabike je vybaven pedály se speciálním systémem Aqua Double Speed. Tyto inovativní pedály využívají novou technologii ke zvýšení odporu pro ještě více intenzivního tréninku. Boční klapka složená pod pedálem nabízí ideální odpor ve fázi zahřívání. Chcete-li zintenzivnit svůj trénink, rozložte klapku, čímž rozšíříte oblast kontakt s vodou a zdvojnásobíte tak efektivitu celého tréninku. Klapka se uzamkne jediným pohybem a zvýší hydraulický odpor pedálu Aqua Double Speed o 54%.

Aquabiky jsou vhodné nejenom pro trénování a posilování, ale i pro rehabilitační účely (pohyb ve vodě šetří klouby) a kondiční cvičení.

 

Parametry

Povrchová úprava: eloxovaný hliník

Materiál: eloxovaný hliník 6063 T6

Sedlo:
má anatomickou konstrukci a je vyrobeno z perforovaného PVC

Pedály:
z kvalitního hliníku s kuličkovými ložisky; pedály jsou vybaveny popruhy k uchycení nohy na pedálu, čímž zvyšujete účinnost šlapání

Řidítka:
ergonomicky tvarovaná, rukojeti jsou opatřeny ochrannými prvky

Nastavení výšky:
možnost nastavení výšky aquabiku, řidítek i sedla

Kolečka:
aquabike je vybaven kolečky s kuličkovými ložisky, která zajistí snadné vložení a vyndání rotopedu z bazénu

Ochrana bazénu:
zajištěna čtyřmi podložkami na dolní části aquabiku; podložky jsou vyrobeny z měkkého materiálu, který zabraňuje poškrábání bazénu

Stabilita:
aquabike je vybaven bílými sacími podložkami, které zajistí jeho stabilitu

Možnost použití:
ve všech typech bazénů (fóliové, sklokeramické, laminátové, s obkladem apod.)

Rozměry:
Š 55 x D 120 x V 164 cm (max.)

Váha:
9,9 kg

Hloubka bazénu:
1,1 m až 1,6 m

Záruka
: záruka 2 roky na konstrukci aquabiku, 6 měsíců na ostatní části

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aquafitness
Záruka: 2 roky

Společnost Waterflex je evropským lídrem na poli aquafitness vybavení. Nabízí produkty té nejvyšší kvality, které jsou vhodné jak pro domácí použití, tak i do náročných provozních podmínek ve veřejných provozech. Nedílnou součástí procesu rozvoje společnosti Waterflex je technologická inovace všech produktů a zajištění kompletní kontroly nad kvalitou všech součástí každého výrobku, aby byla zajištěna co nejdelší životnost. Všechny produkty jsou testovány v reálných sportovních podmínkách zdravotními pracovníky, nebo trenéry.

 

Logo dodavatel Waterflex