Zvedák na vodní rotoped Aquabike Lift

Kód: AF017
Neohodnoceno
Značka: Waterflex
54 900 Kč 45 371,90 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvedák na vodní rotoped Aquabike Lift je ideálním pomocníkem při vyndavání aquafitness vybavení z bazénu. Manipulace s vodním rotopedem nebo trenažérem se stane pohodlnou a ušetří vám námahu. Konec ramene zvedáku je opatřen dvojitým upevňovacím systémem s háky, to zajišťuje dodatečnou stabilitu a správné uchycení aquafitness zařízení na zvedáku. Díky ozubeným řemenicím, které zvyšují pákový efekt lze velmi jednoduše a bez námahy zvednout Aquabike z bazénu. Vysoce stabilní základna zajistí že je použití zvedáku maximálně bezpečné. Dalším bezpečnostním prvkem je zámek koleček, který se postará o dodatečnou bezpečnost během vyzvedávání fitness vybavení z vody. Následný přesun zvedáku s nákladem je zabezpečen díky zámku ramene. Zvedák je vhodný pro všechny modely námi nabízených vodních rotopedů i trenažérů.

 

Parametry

Povrchová úprava: antikorozní ochrana epoxidovou barvou

Materiál: vysoce kvalitní ocel

Manipulace: 1 osoba (doporučeny 2 osoby)

Rozměry: V 227 cm  Š 230 cm (max.)

Rozměry základny: 53 x 72 cm

Váha: 110 kg

Maximální váha zdvihaného trenažéru: 70 kg

  

Způsob platby a dopravy

Zboží na objednávku. Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu na 20% hodnoty zboží, příp. 100%, pokud tuto variantu zvolíte. Po obdržení platby Vám zboží dodáváme dle uvedené dostupnosti. Zbytek ceny zaplatíte na dobírku při dodání zboží. Doprava je zdarma.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aquafitness
Záruka: 2 roky

Společnost Waterflex je evropským lídrem na poli aquafitness vybavení. Nabízí produkty té nejvyšší kvality, které jsou vhodné jak pro domácí použití, tak i do náročných provozních podmínek ve veřejných provozech. Nedílnou součástí procesu rozvoje společnosti Waterflex je technologická inovace všech produktů a zajištění kompletní kontroly nad kvalitou všech součástí každého výrobku, aby byla zajištěna co nejdelší životnost. Všechny produkty jsou testovány v reálných sportovních podmínkách zdravotními pracovníky, nebo trenéry.

 

Logo dodavatel Waterflex