Vodní crossový trenažér Elly

Kód: AF004
1 hodnocení
Značka: Waterflex
46 900 Kč 38 760,33 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní crossový trenažér Elly

Vodní crossový trenažér Elly je optimální stroj pro posílení všech svalů na vašem těle. Na trenažéru naráz procvičíte svaly na nohou, rukou i zádech. Svým rozsahem se tak rovná chůzi Nordic Walking, při které zapojíte do pohybu až 90% svalů na vašem těle.

Trenažér Elly je vybaven 2 odporovými deskami umístěnými na rukojetích, kterými zvyšujete odpor vody a efektivitu celého pohybu. Trenažér je vhodný nejenom pro trénování a posilování, ale i pro rehabilitační účely (pohyb ve vodě šetří klouby) a kardio cvičení.

Trenažér Elly je možné použít v bazénech se všemi druhy vody – chlorované vodě, mořské slané vodě i vodě v termálech. Je ho možné použít ve všech typech bazénů (s fólií, sklokeramických, laminátových, s obklady apod.).

 

Parametry

Povrchová úprava: ocel s vysokou antikorozní ochranou

Materiál: vysoce kvalitní nerezová ocel (AISI 316L – tzv. marine grade), která se používá mj. při výrobě příslušenství na jachty a odolává všem typům bazénové vody

Zajištění odporu vody: 2 velké perforované odporové desky pro dosažení maximálního výkonu

Funkční mechanismus: vysokovýkonná klika s vodotěsnými ložisky

Pedály: velké pedály k použití naboso; doteková plocha pedálů je vyrobena z příjemného měkkého materiálu EVA (používá se např. na výrobu karimatek); pedály jsou vybaveny popruhy k uchycení nohy na pedálu, čímž zvyšujete účinnost pohybu

Řidítka: 2 řidítka (pevná a pohyblivá)

Kolečka: trenažér je vybaven kolečky s kuličkovými ložisky, která zajistí jeho snadné vložení a vyndání z bazénu

Ochrana bazénu: zajištěna čtyřmi podložkami na dolní části trenažéru; podložky jsou vyrobeny z měkkého materiálu, který zabraňuje poškrábání bazénu

Stabilita: trenažér je vybaven bílými sacími podložkami, které zajistí jeho stabilitu

Možnost použití: ve všech typech bazénů (fóliové, sklokeramické, laminátové, s obkladem apod.)

Rozměry: Š 56 x D 112 x V 175 cm (max.)

Váha: 26 kg

Hloubka bazénu: 0,9 m až 1,5 m

Záruka: prodloužená záruka 3 roky na konstrukci, 6 měsíců na ostatní části 

 

Způsob platby a dopravy

Zboží na objednávku. Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu na 20% hodnoty zboží, příp. 100%, pokud tuto variantu zvolíte. Po obdržení platby Vám zboží dodáváme dle uvedené dostupnosti. Zbytek ceny zaplatíte na dobírku při dodání zboží. Doprava je zdarma.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aquafitness
Záruka: 3 roky

Společnost Waterflex je evropským lídrem na poli aquafitness vybavení. Nabízí produkty té nejvyšší kvality, které jsou vhodné jak pro domácí použití, tak i do náročných provozních podmínek ve veřejných provozech. Nedílnou součástí procesu rozvoje společnosti Waterflex je technologická inovace všech produktů a zajištění kompletní kontroly nad kvalitou všech součástí každého výrobku, aby byla zajištěna co nejdelší životnost. Všechny produkty jsou testovány v reálných sportovních podmínkách zdravotními pracovníky, nebo trenéry.

 

Logo dodavatel Waterflex