Basketbalový koš k bazénu

Kód: 331
Neohodnoceno
31 900 Kč 31 900 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento luxusní basketbalový koš Vám zaručeně zpříjemní chvíle strávené ve Vašem bazénu. Je to jedinečný doplněk, který si zamilujete jak vy, tak i vaše ratolesti. Zažijte nový rozměr této míčové hry, díky pohybu ve vodě. Můžete si jen tak házet na koš, nebo pozvat přátele a prožít vzrušující chvíle při různých soutěžích, pravidla určujete vy! Vzhledem k velmi kvalitní konstrukci a bezpečnému uchycení přímo do pevného podkladu (např. dlažby) se nemusíte obávat o svou bezpečnost a stabilitu basketbalového koše.

Konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, odrazová deska pak z akrylátového skla.

Součástí dodávky je nerezová konstrukce, akrylátová deska, a obruč se síťkou.

Basketbalový koš je vyroben v Německu – špičková kvalita Made in Germany. Kvalitní doplněk ke každému bazénu.

 

Způsob platby a dopravy

Zboží na objednávku. Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu na 20% hodnoty zboží, příp. 100%, pokud tuto variantu zvolíte. Po obdržení platby Vám zboží dodáváme dle uvedené dostupnosti. Zbytek ceny zaplatíte na dobírku při dodání zboží. Doprava je zdarma.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aquafitness
Záruka: 2 roky
Materiál rámu: Kvalitní nerezová ocel
Materiál odrazové desky: Akrylátové sklo
Rozměry odrazové desky: 1 000 x 750 x 10 mm
Výška konstrukce: 1 910 mm
Hmotnost: 25 kg

Již před více než třiceti lety se společnost Ideal G.Eichenwald začala zabývat výrobou bazénového příslušenství z nerezové oceli. Dnes je jedním z předních výrobců příslušenství z nerezové oceli v Evropě. Pro své zákazníky se snaží vytvářet produkty, které uspokojí individuální potřeby a zajistí příjemnou atmosféru při relaxaci u bazénu, či na zahradě. Ideal G.Eichenwald vyvíjí produkty s průlomovým designem a inovativními technologiemi, které vyrábí výhradně v Německu. Díky tomu je zajištěna prvotřídní kvalita a precizní zpracování, které odolá každodennímu užití. Příkladem jsou například špičkové zahradní sprchy, nebo bazénové chrliče s LED osvětlením.

 

dodavatel Ideal G.Eichenwald