Koupací sud Original Woody L

Kód: HT005/01 HT005/02 HT005/03 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Kirami
99 900 Kč 124 900 Kč 136 900 Kč od 99 900 Kč 82 561,98 Kč bez DPH 103 223,14 Kč bez DPH 113 140,50 Kč bez DPH od 82 561,98 Kč bez DPH
2 - 3 týdny 2 - 3 týdny 2 - 3 týdny Zvolte variantu
Varianta kamen
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koupel v koupacím sudu si užijete s dětmi, s přáteli, nebo jako romantiku ve dvou pod hvězdnou oblohou. Nezáleží jestli je léto nebo zima, okouzlující koupel si vychutnáte nezávisle na ročním období. Hot tub je dokonalým doplňkem do vaší zahrady, který Vám přinese ty nejúžasnější zážitky.

Voda v koupacím sudu se ohřívá pomocí kamen na dřevo, nebo dřevěné uhlí, není potřeba žádná elektřina. Koupací sud neboli hot tub Original Woody je vyroben z masivního tepelně upraveného dřeva Thermowood. Hot tub ve velikosti L je dostatečně velký i pro větší skupiny lidí. Můžete pozvat své přátele a to i s dětmi a společně strávit nezapomenutelné okamžiky až v osmi lidech. Tepelně ošetřené borovicové dřevo s jeho překrásnou hnědou barvou vám dodá pocit splynutí s přírodou. Materiály použité na výrobu koupacího sudu jsou pečlivě vybírány a vzhled je tak naprosto dokonalý. 

Rozlišné modely kamen dovolují vybrat si to pravé řešení právě pro vás.
Základní kamna "SUB" umístěná uvnitř sudu zajistí menší prostorovou náročnost celého koupacího sudu a jeho čistý ničím nerušený vzhled.
Další variantou jsou krychlová kamna "CUBE" umístěná vně sudu, díky tomu je koupání v sudu pohodlnější i pro více osob.
Poslední variantou jsou vysoce výkonná venkovní kamna oválného vzhledu "TUBE", která se postarají o velmi rychlý ohřev vody.

kirami-logo_rgb

Kirami je předním evropským výrobcem koupacích sudů. Výrobky jsou s důrazem na výslednou kvalitu vyráběny ve Finsku. Díky neustálému dohledu při celém výrobním procesu si můžete být jisti tou nejvyšší kvalitou. Precizní ruční práce stejně jako úcta k řemeslu se podepisuje na každém koupacím sudu. Dlouholeté zkušenosti s výrobou koupacích sudů a inovativní myšlení dělá z výrobků společnosti Kirami naprostou špičku. 

 

Thermowood

Dřevo vyráběné tímto tepelným procesem má nesporné výhody oproti běžným i exotickým dřevinám. Vlivem tepelné úpravy dochází ke změně vnitřní struktury dřeva a také ke změně fyzikálních vlastností. Změna ve vlastnostech zajišťuje lepší tepelně izolační vlastnosti a dřevo se stává tvrdším. Materiál Thermowood je rozměrově a tvarově stabilnější v podmínkách běžné proměnlivé vlhkosti s dobrou redukcí všech vnitřních napětí a trvalých i dočasných rozměrových a tvarových změn. Těmito změnami je myšleno následné praskání nebo tvarové zakřivení, zkroucení nebo prohnutí. Dle výsledků testů je prohnutí u materiálu ThermoWood sníženo až o 90 % oproti totožnému tepelně neošetřenému materiálu. Lepší rozměrová a tvarová stálost výrobků je dosažena evidentním snížením nasákavosti dřeva. Absorpce vlhkosti materiálu ThermoWood je snížena o 30 - 50 %. Takto upravené dřevo neobsahuje živiny pro houby a plísně a zároveň je odolné vůči dřevokazným škůdcům. Vysokou teplotou je ze dřeva odstraněna pryskyřice, na povrchu koupacího sudu se tedy nevyskytuje roněná nebo vyteklá pryskyřice, ani naplněné smolníky.

 

Parametry

Kapacita: 6-8 osob

Objem: 2600 l

Materiál sudu: Thermowood

Materiál kamen: Vysoce kvalitní slitina hliníku AlMg3

Vnější průměr: 200 cm

Výška: 108 cm

Hloubka: 95 cm

Hmotnost: 248 kg

 

Videoprezentace koupacích sudů Kirami Woody

Video Kirami

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupací sudy a vany
Záruka: 2 roky

Kirami je evropskou jedničkou na poli s koupacími sudy. Díky široké nabídce si zde každý najde koupací sud podle svých představ. V nabídce naleznete jak klasické koupací sudy vyrobené ze dřeva, tak i koupací sudy s moderní a snadno udržovatelnou plastovou vanou. Každý sud je ručně vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. 

 

Logo dodavatel Kirami