Koupací sud Original Chill M

Kód: 1715
Neohodnoceno
Značka: Kirami
78 900 Kč 65 206,61 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koupel v koupacím sudu si užijete s dětmi, s přáteli, nebo jako romantiku ve dvou pod hvězdnou oblohou. Nezáleží jestli je léto nebo zima, okouzlující koupel si vychutnáte nezávisle na ročním období. Hot tub je dokonalým doplňkem do vaší zahrady, který Vám přinese ty nejúžasnější zážitky.

Koupací sud Original CHILL M nabízí nový způsob koupele. Nízký sedák zajišťuje uvolňující pohodlí při koupeli. Díky tomu je tento koupací sud ideální pro relaxaci při letních dnech a večerech. Díky nižšímu provedení je model CHILL vhodný i pro dětské hrátky. CHILL je také vynikající volbou pro ty, kteří mají malé zahrady. Díky své celkové výšce 80 cm jej lze snadno přenést i skrze menší průchody až na zahradu. Menší množství vody zároveň šetří čas a peníze. Voda v koupacím sudu se ohřívá pomocí kamen na dřevo, nebo dřevěné uhlí, není potřeba žádná elektřina. Koupací sud neboli hot tub Original Chill M je dostatečně velký pro čtyři osoby. Především díky plastovému povrchu uvnitř sudu je údržba opravdu jednoduchá. Materiály použité na výrobu koupacího sudu jsou pečlivě vybírány a vzhled je tak naprosto dokonalý. Součástí koupacího sudu jsou kamna "MICU", která se starají o ohřev vody.

Mořený smrk je populární variantou díky svému nádhernému přírodnímu vzhledu. Díky moření vynikne textura dřeva a zároveň dřevo dostane krásný hnědý odstín. Dřevo je probarvené a zakonzervované v celé své struktuře a má zvýšenou odolnost vůči UV záření.

MICU - Kamna "MICU" jsou základní variantou kamen Kirami. S výkonem 19kW jsou vhodné pro ohřev vody v menších variantách koupacích sudů. V závislosti na použitém dřevu a okolní teplotě ohřejí vodu v sudu za 2,5 - 3 hodiny. Vnější rozměry kamen 340 x 400 x 565 mm.

 
kirami-logo_rgb

Kirami je předním evropským výrobcem koupacích sudů. Výrobky jsou s důrazem na výslednou kvalitu vyráběny ve Finsku. Díky neustálému dohledu při celém výrobním procesu si můžete být jisti tou nejvyšší kvalitou. Precizní ruční práce stejně jako úcta k řemeslu se podepisuje na každém koupacím sudu. Dlouholeté zkušenosti s výrobou koupacích sudů a inovativní myšlení dělá z výrobků společnosti Kirami naprostou špičku. 

 

Parametry

Kapacita: 4 osoby

Objem: 1170 l

Materiál sudu: Vnitřní vana sudu je vyrobena z polyethylenu, obložení sudu mořený smrk

Materiál kamen: Vysoce kvalitní slitina hliníku AlMg3

Vnější průměr: 170 cm

Výška: 80 cm

Hloubka: 65 cm

Hmotnost: 96 kg

 

Video Kirami

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupací sudy a vany
Záruka: 2 roky

Kirami je evropskou jedničkou na poli s koupacími sudy. Díky široké nabídce si zde každý najde koupací sud podle svých představ. V nabídce naleznete jak klasické koupací sudy vyrobené ze dřeva, tak i koupací sudy s moderní a snadno udržovatelnou plastovou vanou. Každý sud je ručně vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. 

 

Logo dodavatel Kirami