Vířivka VISKANSPA Trollö 200 x 200 x 95 cm

Kód: 2236/STE 2236/GLA 2236/MID 2236/MYS 2236/STE2 2236/GLA2 2236/MID2 2236/MYS2 Zvolte variantu
11 hodnocení
Značka: ViskanSpa
171 820 Kč 142 000 Kč bez DPH
3 - 4 týdny 3 - 4 týdny 3 - 4 týdny 3 - 4 týdny 3 - 4 týdny 3 - 4 týdny 3 - 4 týdny 3 - 4 týdny Zvolte variantu
Barva skořepiny
Barva opláštění
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 Zvolte variantu

MALÁ VÍŘIVKA S VELKÝM SRDCEM

V jednoduchosti je krása. Trollö, jednoduchá, hladká a nenáročná na údržbu. Trollö je vybavena pohodlným lehátkem a místem pro další 4 rodinné příslušníky, či kamarády.  Jednoduše Trollö má vše, co je potřeba.

Na první pohled malá svými vnějšími rozměry, ale designovaná tak, aby uvnitř byla co nejprostornější.

Pro její rozměry nabízí plno místa pro víření celé rodiny. Přesvědčte se sami – vyzkoušejte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V čem jsem vířivky ViskanSpa vyjímečné:

Skořepina – nejtlustší na trhu

Nejdůležitější částí vířivky je skořepina, to je nesporné. Právě proto investujeme do nejtlustší skořepiny na trhu. Tloušťka skořepiny je více než dvakrát až třikrát tlustší než u běžných vířivek. Skořepinu tvoří akrylát a vrstva ABS pro dosažení nejlepší pevnosti a flexibility. Dále vyztužena několika vrstvami polyuretanu. Polyuretan se významně podílí na pohlcování hluku a dále funguje i jako extra vrstva izolace. Dále je výrazně vhodnější pro životní prostředí než běžně využívaná skelná vlákna.

Hloubka pozic– výrazně hlubší než u konkurence

Koupání ve vířivce v zimě je možná jedním z nejlepších koupacích zážitků. Pro dosažení maximální požitku musíte sedět pohodlně, opření zády a mít vodu mírně nad ramena – jinak riskujete, že Vám ramena velice rychle prochladnou. Obyvatelé Skandinávie jsou známí svojí výškou - hloubka posedu extrémně důležitá. Právě proto jsou místa ve vířivkách ViskanSpa ještě hlubší než u kohokoli jiného na trhu – posaďte se a otestuje na vlastní kůži.

Unikátní řídící systém – vyhřátá voda za jakýchkoli podmínek

Našim dodavatelem řídících systému je světový výrobce Balboa Watergroup. Kolegové z Balboa vyvinuli unikátní systém přímo pro nás. Kouzlo spočívá v tom, že si můžete užívat masáže a zároveň Vám řídící systém dohřívá Vaši lázeň. Tohle je nutnost zejména v chladných obdobích, kdy při koupání teplota vody klesá velmi rychle – bez ohledu na masivní izolaci, kterou máme na stranách vířivky většina tepla se totiž vytrácí přes otevřenou vodní hladinu. 

Termokryt– robustní a vyrobené z masivního materiálu

Jsme rádi, že se ViskanSpa může pyšnit jedním z nejlepších krytů, které se u prémiových vířivek využívají. Jak je známo teplo stoupá nahoru. Naše kryty jsou široké a vyrobené z velice nahuštěného polymeru, který – ne jako většina krytů na trhu – přináší perfektní izolaci po dobu několika let.

Izolace – nejlepší možné provozní náklady

Naše vířivky přináší vysokou, doložitelnou energetickou efektivitu. Díky několika vrstvám izolace, vzduchovým bariérám a způsobu znovu využití tepla, které vytvářejí samotná čerpadla vířivky. Výhodou naší izolace není jen její efektivita, ale i její provedení, naše izolace je navržena tak, aby nebránila případným servisním zásahům. Všechny tyto aspekty Vám, zejména v budoucnu ušetří jmění. Nízká spotřeba energie + jednoduchá servisní dostupnost = nejlepší možné provozní náklady.

Čistá voda – ACS – čistější než pitná voda

Svěží, čistá voda je předpokladem pro využívání a pro to abyste si víření užili. Pro dosažení co nejvyšší úrovně čistoty s minimálním použití několika chemických produktů jsme vyvinuli unikátní systém ACS – Aqua Clear Systém. Jedná se o sofistikovaný systém, který je složen z následujících částí: unikátní antibakteriální rozvody vody; AOP – advanced oxidation proces (pokročilý proces oxidace) (kombinací ozonu a UV-C světla, které když jsou nakombinovány správně přinášejí jednu z nejefektivnějších, ne chemických, čistění pro pitnou vodu); výkonné filtrační jednotky; energeticky úsporné a programovatelné cirkulační čerpadlo.

Kvalitní komponenty – na detailech záleží

Jsou to malé detaily, jako jsou třeba spojovací materiály, o-kroužky, těsnění, dokonce i silikon a lepidlo, které mohou být rozdílných kvalit. Užívání správných produktů pro správný účel je pro nás naprosto zásadní z pohledu životnosti vířivek. Například pro utěsnění čerpadel využíváme kvalitní těsnění Viton, které jsou až 4x odolnější a lepší než tradiční EPDM těsnění. Drtivá většina našich vířivek využívá bezpečnější a zároveň efektivnější způsob usazení masážních trysek. Tato metoda eliminuje zastaralou potřebu používat silikon a šrouby. Tím se vyhýbáme prokapávání vody následkem stárnutí silikonu nebo plastových šroubů.

Samostatně programovatelné cirkulační čerpadlo

Samostatně programovatelné cirkulační čerpadlo u všech našich modelů. Důvod je zřejmý. Pro naše zákazníky tato funkce přináší tišší použití s nižší spotřebou energie a dovoluje korigovat, jak často je voda filtrována – od 4 do 24 hodin. Snižuje se také opotřebení ostatních čerpadel, jelikož jsou používány pouze pro hydro masáž.

Technická specifikace:

Relaximo Premium Servis:

Nejsme jen e-shop, jsme Váš partner pro naplnění Vašeho snu, a proto k prémiovým produktům nabízíme prémiové služby. Chceme, abyste byli spokojeni, a proto dodávku zboží bereme jako kompletní službu, kdy Vám nabízíme řešení pro všechny kroky realizace u nás dodávaného zboží.

Chcete si vířivku prohlédnout? Domluvte si schůzku v našem showroomu v Praze - Dolních Jirčanech na telefonu 720 203 729 nebo emailu info@relaximo.cz.

Součástí těchto služeb je:

  • Doprava daného produktu přímo na Vaši adresu
  • Instalace a zprovoznění produktu našimi kvalifikovanými montážními posádkami
  • Proškolíme Vás, naučíme Vás, jak produkt ovládat a vysvětlíme, jak o něj správně pečovat, tak aby Vám dělal radost co nejdéle.
  • Potřebujete pomoc s něčím dalším? I to je součástí naší práce. Dojednáme Vám kvalifikovanou společnost, které pro Vás zrealizuje požadované řešení, které bude navazovat na dodávku našich výrobků.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VISKANSPA S-Serie
Záruka: 2 roky

Návrh, designování a výroba prémiových vířivek ViskanSpa pro švédské podmínky se odehrává přímo na místě činu, ve městě SKENE, VÄSTERGÖTLAND, ŠVÉDSKO.  Společnost ViskanSpa byla založena v roce 2010 a dnes se řadí mezi největší evropské výrobce prémiových akrylátových vířivek v Evropě. Švédsko nezná kompromisy, a právě proto ViskanSpa razí tradiční ozkoušené metody, kvalitní materiály a provedení.

Mezi jejich největší výhody patří například nejširší vrstva akrylátu na trhu; hlubší pozice pro sezení, než naleznete u konkurence; systém čistění vody, který udržuje vodu čistější než pitnou; unikátní spolehlivý systém ovládání a prvotřídní izolaci, která minimalizuje tepelné ztráty a přináší efektivní využití elektrické energie. 

Těší nás, že jsme výhradním zastoupením značky ViskanSpa pro ČR a SR. 

 

Logo dodavatel ViskanSpa