Vířivka VISKANSPA Sandö 230 x 230 x 95 cm

Kód: 2224/STE 2224/GLA 2224/MID 2224/MYS 2224/STE2 2224/GLA2 2224/MID2 2224/MYS2 Zvolte variantu
1 hodnocení
Značka: ViskanSpa
248 050 Kč 205 000 Kč bez DPH
3 - 4 týdny 3 - 4 týdny 3 - 4 týdny 3 - 4 týdny 3 - 4 týdny 3 - 4 týdny 3 - 4 týdny 3 - 4 týdny Zvolte variantu
Barva skořepiny
Barva opláštění
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 Zvolte variantu

VELKÁ VÍŘIVKA ZA ROZUMNÉ PENÍZE

Sandö je bezesporu vířivka, která představuje prémiovou kvalitu za rozumnou cenu. Měří 230 x 230 cm a disponuje hlubokými pozicemi, které jsou pro Viskan typické.

Je vybavena dvěma masážními čerpadly, dvěma filtry, samostatně programovatelným cirkulačním čerpadlem, 52 masážními tryskami, podvodním a hladinovým osvětlením a 3kW ohřívačem. U Sandö naleznete stejnou úroveň výbavy jako u nejprémiovějších vířivek na trhu.

Sandö je dále vybavena antibakteriálními hadicemi a ozonovým generátorem, což usnadňuje péči o vodu a snižuje množství potřebných chemikálií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V čem jsem vířivky ViskanSpa vyjímečné:

Skořepina – nejtlustší na trhu

Nejdůležitější částí vířivky je skořepina, to je nesporné. Právě proto investujeme do nejtlustší skořepiny na trhu. Tloušťka skořepiny je více než dvakrát až třikrát tlustší než u běžných vířivek. Skořepinu tvoří akrylát a vrstva ABS pro dosažení nejlepší pevnosti a flexibility. Dále vyztužena několika vrstvami polyuretanu. Polyuretan se významně podílí na pohlcování hluku a dále funguje i jako extra vrstva izolace. Dále je výrazně vhodnější pro životní prostředí než běžně využívaná skelná vlákna.

Hloubka pozic– výrazně hlubší než u konkurence

Koupání ve vířivce v zimě je možná jedním z nejlepších koupacích zážitků. Pro dosažení maximální požitku musíte sedět pohodlně, opření zády a mít vodu mírně nad ramena – jinak riskujete, že Vám ramena velice rychle prochladnou. Obyvatelé Skandinávie jsou známí svojí výškou - hloubka posedu extrémně důležitá. Právě proto jsou místa ve vířivkách ViskanSpa ještě hlubší než u kohokoli jiného na trhu – posaďte se a otestuje na vlastní kůži.

Unikátní řídící systém – vyhřátá voda za jakýchkoli podmínek

Našim dodavatelem řídících systému je světový výrobce Balboa Watergroup. Kolegové z Balboa vyvinuli unikátní systém přímo pro nás. Kouzlo spočívá v tom, že si můžete užívat masáže a zároveň Vám řídící systém dohřívá Vaši lázeň. Tohle je nutnost zejména v chladných obdobích, kdy při koupání teplota vody klesá velmi rychle – bez ohledu na masivní izolaci, kterou máme na stranách vířivky většina tepla se totiž vytrácí přes otevřenou vodní hladinu. 

Termokryt– robustní a vyrobené z masivního materiálu

Jsme rádi, že se ViskanSpa může pyšnit jedním z nejlepších krytů, které se u prémiových vířivek využívají. Jak je známo teplo stoupá nahoru. Naše kryty jsou široké a vyrobené z velice nahuštěného polymeru, který – ne jako většina krytů na trhu – přináší perfektní izolaci po dobu několika let.

Izolace – nejlepší možné provozní náklady

Naše vířivky přináší vysokou, doložitelnou energetickou efektivitu. Díky několika vrstvám izolace, vzduchovým bariérám a způsobu znovu využití tepla, které vytvářejí samotná čerpadla vířivky. Výhodou naší izolace není jen její efektivita, ale i její provedení, naše izolace je navržena tak, aby nebránila případným servisním zásahům. Všechny tyto aspekty Vám, zejména v budoucnu ušetří jmění. Nízká spotřeba energie + jednoduchá servisní dostupnost = nejlepší možné provozní náklady.

Čistá voda – ACS – čistější než pitná voda

Svěží, čistá voda je předpokladem pro využívání a pro to abyste si víření užili. Pro dosažení co nejvyšší úrovně čistoty s minimálním použití několika chemických produktů jsme vyvinuli unikátní systém ACS – Aqua Clear Systém. Jedná se o sofistikovaný systém, který je složen z následujících částí: unikátní antibakteriální rozvody vody; AOP – advanced oxidation proces (pokročilý proces oxidace) (kombinací ozonu a UV-C světla, které když jsou nakombinovány správně přinášejí jednu z nejefektivnějších, ne chemických, čistění pro pitnou vodu); výkonné filtrační jednotky; energeticky úsporné a programovatelné cirkulační čerpadlo.

Kvalitní komponenty – na detailech záleží

Jsou to malé detaily, jako jsou třeba spojovací materiály, o-kroužky, těsnění, dokonce i silikon a lepidlo, které mohou být rozdílných kvalit. Užívání správných produktů pro správný účel je pro nás naprosto zásadní z pohledu životnosti vířivek. Například pro utěsnění čerpadel využíváme kvalitní těsnění Viton, které jsou až 4x odolnější a lepší než tradiční EPDM těsnění. Drtivá většina našich vířivek využívá bezpečnější a zároveň efektivnější způsob usazení masážních trysek. Tato metoda eliminuje zastaralou potřebu používat silikon a šrouby. Tím se vyhýbáme prokapávání vody následkem stárnutí silikonu nebo plastových šroubů.

Samostatně programovatelné cirkulační čerpadlo

Samostatně programovatelné cirkulační čerpadlo u všech našich modelů. Důvod je zřejmý. Pro naše zákazníky tato funkce přináší tišší použití s nižší spotřebou energie a dovoluje korigovat, jak často je voda filtrována – od 4 do 24 hodin. Snižuje se také opotřebení ostatních čerpadel, jelikož jsou používány pouze pro hydro masáž.

 

Technická specifikace:

Relaximo Premium Servis:

Nejsme jen e-shop, jsme Váš partner pro naplnění Vašeho snu, a proto k prémiovým produktům nabízíme prémiové služby. Chceme, abyste byli spokojeni, a proto dodávku zboží bereme jako kompletní službu, kdy Vám nabízíme řešení pro všechny kroky realizace u nás dodávaného zboží.

Chcete si vířivku prohlédnout? Domluvte si schůzku v našem showroomu v Praze - Dolních Jirčanech na telefonu 720 203 729 nebo emailu info@relaximo.cz.

Součástí těchto služeb je:

  • Doprava daného produktu přímo na Vaši adresu
  • Instalace a zprovoznění produktu našimi kvalifikovanými montážními posádkami
  • Proškolíme Vás, naučíme Vás, jak produkt ovládat a vysvětlíme, jak o něj správně pečovat, tak aby Vám dělal radost co nejdéle.
  • Potřebujete pomoc s něčím dalším? I to je součástí naší práce. Dojednáme Vám kvalifikovanou společnost, které pro Vás zrealizuje požadované řešení, které bude navazovat na dodávku našich výrobků.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VISKANSPA S-Serie
Záruka: 2 roky

Návrh, designování a výroba prémiových vířivek ViskanSpa pro švédské podmínky se odehrává přímo na místě činu, ve městě SKENE, VÄSTERGÖTLAND, ŠVÉDSKO.  Společnost ViskanSpa byla založena v roce 2010 a dnes se řadí mezi největší evropské výrobce prémiových akrylátových vířivek v Evropě. Švédsko nezná kompromisy, a právě proto ViskanSpa razí tradiční ozkoušené metody, kvalitní materiály a provedení.

Mezi jejich největší výhody patří například nejširší vrstva akrylátu na trhu; hlubší pozice pro sezení, než naleznete u konkurence; systém čistění vody, který udržuje vodu čistější než pitnou; unikátní spolehlivý systém ovládání a prvotřídní izolaci, která minimalizuje tepelné ztráty a přináší efektivní využití elektrické energie. 

Těší nás, že jsme výhradním zastoupením značky ViskanSpa pro ČR a SR. 

 

Logo dodavatel ViskanSpa