Nadhladinové bazénové rolety ROLLOVER

Kód: 2275/PVC 2275/IPE 2275/IPE2 Zvolte variantu
1 hodnocení
Značka: DEL
264 231,33 Kč 305 466,92 Kč 367 819,43 Kč od 264 231,33 Kč 218 373 Kč bez DPH 252 452 Kč bez DPH 303 983 Kč bez DPH od 218 373 Kč bez DPH
2 - 3 týdny 2 - 3 týdny 2 - 3 týdny Zvolte variantu
Zpracování rolety a krytu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Roleta s kvalitním překrytím z bílého PVC nebo z pevného, elegantního IPE dřeva (65% dřeva a 35% pryskyřice). Překrytí chrání roletu před znečištěním a atmosférickými vlivy.

Uvedená cena je platná pro nadhladinové bazénové rolety ROLLOVER na bazén o velikosti 6 x 3 m. V ceně není obsažena montáž (cca 10% z ceny).

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na zakrytí na váš bazén? Kontaktujte nás na info@relaximo.cz. Zavoláme vám, vysvětlíme vám možnosti zakrytí a připravíme vám nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadhladinové bazénové rolety ROLLOVER

Specifikace

Roleta s kvalitním překrytím z bílého PVC nebo z pevného, elegantního IPE dřeva (65% dřeva a 35% pryskyřice). Překrytí chrání roletu před znečištěním a atmosférickými vlivy. Překrytí rolety nemůže sloužit jako lavice a není určeno k sezení! Technicky není možné dostatečně zpevnit část překrytí nad hladinou vody.

Velikost bazénu

PVC model pro bazény od 2,5 - 6 metrů šířky a do délky 14 metrů. IPE varianta od 2,5 - 7 metrů šířky a do 14 metrů délky.

Varianty

Elektrická varianta řízená dálkovým ovládáním Wi-key nebo aplikací LivePool přímo z Vašeho mobilu nebo solární varianta s klíčovým spínačem umístěným ve stojně rolety.

Stojny dodáváme ve dvou provedeních: bílá PVC nebo hnědá WPC. Je možno doplnit stejně barevnými lamelami z naší nabídky, viz záložka Lamely.

Bezpečnost

Roletu je možno opatřit bezpečnostními zámky proti pádu dítěte do vody. Více informací naleznete na záložce Bezpečnostní zámky. 

Více detailních informací naleznete v brožurce ZDE

Polykarbonátové provedení lamel oproti PVC disponuje ještě vyšší odolností, nejen dlouhodobě ale i rázově (například při krupobití). Tento materiál je výrazně odolnější i při vyšších teplotách a právě pro tuto vlastnost jej doporučujeme.

Prohlídka a nezávazná cenová nabídka

Uvedená cena je platná pro nadhladinové bazénové rolety Rollover na bazén o velikosti 6 x 3 m. Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na zakrytí na váš bazén? Kontaktujte nás na info@relaximo.cz. Zavoláme vám, vysvětlíme vám možnosti zakrytí a připravíme vám nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám.

Chcete si bazénovou roletu prohlédnout? Domluvte si schůzku v našem showroomu v Praze - Dolních Jirčanech na telefonu 720 203 729 nebo emailu info@relaximo.cz.

V ceně rolety není obsažena montáž, kterou můžeme zajistit (cca 10% z ceny). V případě zajištění montáže lze na roletu aplikovat 15% DPH.

Relaximo Premium Servis

Nejsme jen e-shop, jsme Váš partner pro naplnění Vašeho snu, a proto k prémiovým produktům nabízíme prémiové služby. Chceme, abyste byli spokojeni, a proto dodávku zboží bereme jako kompletní službu, kdy Vám nabízíme řešení pro všechny kroky realizace u nás dodávaného zboží.

Součástí těchto služeb je:

  • Doprava daného produktu přímo na Vaši adresu
  • Instalace a zprovoznění produktu našimi kvalifikovanými montážními posádkami
  • Proškolíme Vás, naučíme Vás, jak produkt ovládat a vysvětlíme, jak o něj správně pečovat, tak aby Vám dělal radost co nejdéle

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové rolety
Záruka: 2 roky

Exkluzivní nadhladinové bazénové rolety - ideální propojení francouzského designu s jedinečností vašich staveb.

Všechny naše rolety jsou kompletně vyrobeny ve Francii a opatřeny spolehlivými německými motory. Pro vysokou bezpečnost je možné rolety opatřit zámky proti pádu dítěte do vody. Tyto zámky drží lamelu napnutou a neumožní její prohnutí ani v případě, že dítě upadne na kraj bazénu.