Nadhladinové bazénové rolety MOON

Kód: 2281
3 hodnocení
Značka: DEL
122 409,65 Kč 101 165 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Elegantní, variabilní roleta s kvalitními stojnami z odolného kompozitního materiálu. Základní provedení stojen je bílé, za příplatek může být šedé nebo černé.

V nabídce široká škála barevných středových disků pro kreativní začlenění do okolí Vašeho bazénu.

Uvedená cena je platná pro nadhladinové bazénové rolety MOON na bazén o velikosti 6 x 3 m. V ceně není obsažena montáž (cca 10% z ceny).

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na zakrytí na váš bazén? Kontaktujte nás na info@relaximo.cz. Zavoláme vám, vysvětlíme vám možnosti zakrytí a připravíme vám nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadhladinové bazénové rolety MOON

Specifikace

Elegantní, variabilní roleta s kvalitními stojnami z velmi pevného kompozitního materiálu odolnému proti poškrábání či změnám barvy při vystavení slunečnímu záření. V nabídce široká škála barevných středových disků pro kreativní začlenění do okolí Vašeho bazénu.

Velikost bazénu

Roletu je možné instalovat na bazén o velikosti 2,5 - 5 metrů šířky a maximálně 13,5 metrů délky.

Varianty

Elektrická varianta řízená dálkovým ovládáním Wi-key nebo aplikací LivePool přímo z Vašeho mobilu nebo solární varianta s klíčovým spínačem umístěným ve stojně rolety. 

Stojny dodáváme ve dvou barevných provedeních: bílá a metalicky šedá. V nabídce je 7 různě barevných disků v přírodních i neonových barvách: černá, bílá, betonově šedá, šedá, černá, zelená, modrá.

Bezpečnost

Roletu je možno opatřit bezpečnostními zámky proti pádu dítěte do vody. Více informací naleznete na záložce Bezpečnostní zámky.

Roleta je dodávána v elektrické i solární variantě. Elektrická varianta je ovládána dálkovým ovládáním nebo aplikací LivePool přímo z Vašeho mobilního telefonu. Solární verze je ovládána klíčovým spínačem.

Více detailních informací naleznete v brožurce ZDE

Polykarbonátové provedení lamel oproti PVC disponuje ještě vyšší odolností, nejen dlouhodobě ale i rázově (například při krupobití). Tento materiál je výrazně odolnější i při vyšších teplotách a právě pro tuto vlastnost jej doporučujeme.

Prohlídka a nezávazná cenová nabídka

Uvedená cena je platná pro nadhladinové bazénové rolety Moon na bazén o velikosti 6 x 3 m. Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na zakrytí na váš bazén? Kontaktujte nás na info@relaximo.cz. Zavoláme vám, vysvětlíme vám možnosti zakrytí a připravíme vám nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám.

Chcete si bazénovou roletu prohlédnout? Domluvte si schůzku v našem showroomu v Praze - Dolních Jirčanech na telefonu 720 203 729 nebo emailu info@relaximo.cz.

V ceně rolety není obsažena montáž, kterou můžeme zajistit (cca 10% z ceny). V případě zajištění montáže lze na roletu aplikovat 12% DPH.

Relaximo Premium Servis

Nejsme jen e-shop, jsme Váš partner pro naplnění Vašeho snu, a proto k prémiovým produktům nabízíme prémiové služby. Chceme, abyste byli spokojeni, a proto dodávku zboží bereme jako kompletní službu, kdy Vám nabízíme řešení pro všechny kroky realizace u nás dodávaného zboží.

Součástí těchto služeb je:

  • Doprava daného produktu přímo na Vaši adresu
  • Instalace a zprovoznění produktu našimi kvalifikovanými montážními posádkami
  • Proškolíme Vás, naučíme Vás, jak produkt ovládat a vysvětlíme, jak o něj správně pečovat, tak aby Vám dělal radost co nejdéle

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové rolety
Záruka: 2 roky

Exkluzivní nadhladinové bazénové rolety - ideální propojení francouzského designu s jedinečností vašich staveb.

Všechny naše rolety jsou kompletně vyrobeny ve Francii a opatřeny spolehlivými německými motory. Pro vysokou bezpečnost je možné rolety opatřit zámky proti pádu dítěte do vody. Tyto zámky drží lamelu napnutou a neumožní její prohnutí ani v případě, že dítě upadne na kraj bazénu.