Nadhladinové bazénové rolety CONTURA

Kód: 2272
2 hodnocení
Značka: DEL
138 091,25 Kč 114 125 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Robustní model rolety dodávaný v šedočerném metalickém provedení. Extrémně pevná konstrukce pro nadměrné velikosti bazénu do šířky 10 metrů.
 

Roleta je dodávána v elektrické variantě ovládané dálkovým ovládáním nebo aplikací LivePool přímo z Vašeho mobilu. Alternativně je možné dodat solární verzi pro bazény do 5ti metrů šířky. Solární verze je vždy ovládána klíčem.

Uvedená cena je platná pro nadhladinové bazénové rolety Contura na bazén o velikosti 6 x 3 m. V ceně není obsažena montáž (cca 10% z ceny).

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na zakrytí na váš bazén? Kontaktujte nás na info@relaximo.cz. Zavoláme vám, vysvětlíme vám možnosti zakrytí a připravíme vám nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadhladinové bazénové rolety CONTURA

Specifikace

Robustní roleta vhodná i pro extrémně velké bazény. Stojny jsou vyráběny ve dvou výškách dle velikosti bazénu: 32 cm pro bazény o šířce max. 5 metrů a 42 cm pro bazény o šířce 5 - 10 metrů. Metalicky šedý hliník tloušťky 2 mm se speciální povrchovou úpravou odolnou proti nárazům a škrábancům. Široká základna stojny zakrývá z boku návin rolety a činí tento model velmi kompaktním. Jednoduché řešení pro všechny druhy exteriérů i interiérů.

Velikost bazénu

Roletu je možné instalovat na bazén o velikosti 2,5 - 10 metrů šířky a maximálně 18 metrů délky.

Varianty

Elektrická varianta řízená dálkovým ovládáním Wi-key nebo aplikací LivePool přímo z Vašeho mobilu nebo solární varianta s klíčovým spínačem umístěným ve stojně rolety.

Bezpečnost

Roletu je možno opatřit bezpečnostními zámky proti pádu dítěte do vody. Více informací naleznete na záložce Bezpečnostní zámky. 

Více detailů naleznete v brožurce ZDE

Polykarbonátové provedení lamel oproti PVC disponuje ještě vyšší odolností, nejen dlouhodobě ale i rázově (například při krupobití). Tento materiál je výrazně odolnější i při vyšších teplotách a právě pro tuto vlastnost jej doporučujeme.

Prohlídka a nezávazná cenová nabídka

Uvedená cena je platná pro nadhladinové bazénové rolety Contura na bazén o velikosti 6 x 3 m. Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na zakrytí na váš bazén? Kontaktujte nás na info@relaximo.cz. Zavoláme vám, vysvětlíme vám možnosti zakrytí a připravíme vám nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám.

Chcete si bazénovou roletu prohlédnout? Domluvte si schůzku v našem showroomu v Praze - Dolních Jirčanech na telefonu 720 203 729.

V ceně rolety není obsažena montáž, kterou můžeme zajistit (cca 10% z ceny). V případě zajištění montáže lze na roletu aplikovat 15% DPH.

Relaximo Premium Servis

Nejsme jen e-shop, jsme Váš partner pro naplnění Vašeho snu, a proto k prémiovým produktům nabízíme prémiové služby. Chceme, abyste byli spokojeni, a proto dodávku zboží bereme jako kompletní službu, kdy Vám nabízíme řešení pro všechny kroky realizace u nás dodávaného zboží.

Součástí těchto služeb je:

  • Doprava daného produktu přímo na Vaši adresu
  • Instalace a zprovoznění produktu našimi kvalifikovanými montážními posádkami
  • Proškolíme Vás, naučíme Vás, jak produkt ovládat a vysvětlíme, jak o něj správně pečovat, tak aby Vám dělal radost co nejdéle

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové rolety
Záruka: 2 roky

Exkluzivní nadhladinové bazénové rolety - ideální propojení francouzského designu s jedinečností vašich staveb.

Všechny naše rolety jsou kompletně vyrobeny ve Francii a opatřeny spolehlivými německými motory. Pro vysokou bezpečnost je možné rolety opatřit zámky proti pádu dítěte do vody. Tyto zámky drží lamelu napnutou a neumožní její prohnutí ani v případě, že dítě upadne na kraj bazénu.