Stavebnicové zastřešení Crystal 6,3 x 4 m

Kód: 2252
24 hodnocení
Značka: Planet Pool
109 000 Kč 90 082,64 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Zastřešení Crystal představuje revoluční novinku na českém trhu. Jedná se o stavebnicové zastřešení, které si sami složíte a namontujete doma. Zastřešení vám dodáme na dvou paletách v rozloženém stavu a s přesným návodem, jak krok po kroku postupovat. Jedná se tak o cenově dostupné zakrytí, které nabízí všechny výhody klasického bazénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zastřešení Crystal představuje revoluční novinku na českém trhu. Jedná se o stavebnicové zastřešení, které si sami složíte a namontujete doma. Zastřešení vám dodáme na dvou paletách v rozloženém stavu a s přesným návodem, jak krok po kroku postupovat. Pokud zvládnete složit skříň z Ikey, zvládnete složit i toto zastřešení. Složení a instalace zastřešení zvládnete za 2 dny. Jedná se tak o cenově dostupné zakrytí, které nabízí všechny výhody klasického bazénu.

Zastřešení Crystal je tvořeno z hliníkových a plastových profilů. Jako výplň bazénového zastřešení je použit UV stabilizovaný komůrkový polykarbonát o síle 8 mm. Jednotlivé segmenty zastřešení jsou opatřeny kolečky s ložisky, která zajišťují jejich snadný pohyb po kolejnicích. Kolejnice a pochozí profil spojující kolejnice mezi sebou jsou vyrobeny z kvalitního eloxovaného hliníku. Těsnění oblouků a stěn je zajištěno gumovým profilem, který těsní jednotlivé díly mezi sebou. Lehká konstrukce bazénového zastřešení je tvořena z plastových profilů s hliníkovými výztuhami.

Zastřešení bazénů je využitelné pro zapuštěné i nadzemní bazény (např. bazény Azuro), protože obě čela jdou lehce zvedat pomocí plynových vzpěr. Díky tomu, že obě čela jdou zvednout, lze se zastřešením přejíždět i nad schody, nebo nadzemním bazénem.

Hlavními výhodami zastřešení jsou:

  • Zvýšení teploty vody od 5°C do 10°C bez ohřevu vody
  • Snížení nákladu na chemickou úpravu vody
  • Zabraňuje znečištění vody deštěm a z okolních nečistot
  • Prodloužení sezóny od dubna do listopadu
  • Zabraňuje pádu dětí a domácích mazlíčků do bazénu

Zastřešení je vyrobeno v EU.

Cenová nabídka a realizace

Uvedená cena je platná pro zastřešení Crystal o velikosti 6,3 x 4 m a je vč. DPH a dopravy kdekoliv po ČR. Máte zájem o jiný rozměr zastřešení? Neváhejte nás kontaktovat na info@relaximo.cz. Zavoláme vám, probereme s vámi možnosti zakrytí vašeho bazénu a připravíme vám nabídku na míru, která bude odpovídat vašim potřebám.

Líbí se vám zastřešení Crystal, ale netroufáte si na jeho instalaci? I tak se na nás neváhejte obrátit! V rámci služby Relaximo Premium Services nabízíme montáže u nás zakoupených produktů přímo u vás doma našimi montážními posádkami. Více informací vám rádi poskytneme na emailu info@relaximo.cz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zakrytí bazénu
Záruka: 2 roky

Bazénová zábava ve zcela nové dimenzi – vítejte ve světě produktů Planet Pool.

Označení produktů značkou Planet Pool je výsledkem 60letého působení společnosti CF GROUP v oblasti bazénů, vířivek, bazénových technologií a ošetřování vody. Vývoj a výroba vysoce inovativních produktů je základním pilířem značky a předurčuje k vysokým očekávání našich zákazníků. Jsme výrobci, kteří se mohou hrdě hlásit ke sloganům „Made in Germany“ a „Made in Europe“. Dnes jsme největším dodavatelem bazénových produktů v Evropě.