Automatické bezpečnostní zakrytí PoolLock

Kód: 2176
30 hodnocení
Značka: PoolLock
209 000 Kč 172 727,27 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEZPEČNÉ, ELEGANTNÍ, KOMFORTNÍ A ŠETRNÉ. Vyvinuto v Norsku, vyrobeno v České republice. Příběh zastřešení PoolLock se začal psát v roce 1972 v norském Bergenu, kdy mladý inženýr Harald Einevoll začal vyvíjet technologii na zabezpečení bazénů a úsporu nákladu na jejich vytápění. První bezpečnostní zastřešení bazénu PoolLock bylo instalováno v Norsku v roce 1975. Stalo se synonymem pro bezpečný bazén.


Proč si vybrat zakrytí bazénu PoolLock?

+ BEZPEČNÉ | Bezpečnost na prvním místě. Zakrytí PoolLock bylo vyvinuto, aby ochránilo životy a zdraví všech, kteří by mohli nečekaně spadnout do bazénu, především malých dětí. Bezpečně unese dospělého člověka (nosnost je až 200 kg na m2). Zakrytí splňuje velmi přísné švýcarské normy na zakrytí bazénů.
+ ELEGANTNÍ | Upravená zahrada je snem každého majitele rodinného domu. Zakrytí PoolLock je proto koncipováno tak, aby přirozeně splynulo s bazénem a nenarušovalo estetiku a vzhled zahrady.
+ KOMFORTNÍ | Zakrytí PoolLock má automatické či manuální ovládání. Odpadá tak složitá manipulace se zakrytím. V automatické variantě je manipulace zajištěna hydraulickým motorem.
+ ŠETRNÉ | Bezpečnostní plachta leží na hladině a zabraňuje tak odpařování vody, které normálně způsobuje největší tepelnou ztrátu. Tím se zamezuje chladnutí vody až o 70%. Dochází tak i k výraznému snížení spotřeby bazénové chemie a úspory času, kdy běží filtrační systém.


Plachta 

Klíčovým prvkem zakrytí PoolLock je kvalitní plachta. Pro výrobu zakrytí se proto používá vysokogramážní plachta vyvinutá výhradně pro tento účel. Ta se vyznačuje skvělými termoizolačními vlastnostmi, je oděruodolná a vyniká dlouhou životností. Konstrukce plachty je zesílena speciální síťovinou a je navržena tak, aby zajišťovala vysokou nostnost (200 kg/m2).

Na výběr je široká škála barev díky které design plachty plně přizpůsobíte Vašim požadavkům.

Vodící lišty zajišťují správné upevnění a směr plachty a jsou nabízeny ve třech variantách. Možnosti ovládání jsou jak manuální, tak automatické. Navíjecí zařízení lze instalovat skrytě uložené v šachtě za bazénem, či jej uložit nad zemí. Na designu záleží, proto neváhejte využít široké nabídky krytů a konzolí pro zakrytí navíjecího zařízení.

Užívejte si při odkrývání bazénu maximální komfort a práci nechte na automatickém navíjecím zařízení, které je poháněné výkonným hydraulickým motorem. Na Vás již bude jen stisknout spínač a sledovat, jak se bazén bezpečně uzamkne.Cenová nabídka a realizace

Uvedená cena je platná pro automatické bezpečností zakrytí na bazén o velikosti 5 x 3 m, je vč. montáže kdekoliv po ČR a vč. DPH.
Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na zakrytí na váš bazén? Kontaktujte nás na info@relaximo.cz. Zavoláme vám, vysvětlíme vám možnosti zakrytí a připravíme vám nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zakrytí bazénu
Záruka: 2 roky