Zahradní sprcha Tobago

Kód: SZ017
Akční cena
18 hodnocení
38 400 Kč –19 %
Zahradní sprcha Tobago
38 400 Kč –19 % 30 900 Kč 25 537,19 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradní sprcha Tobago vyniká svou jednoduchou elegancí a vkusným designem. Lesklý nerez v kombinaci s bílým bezpečnostním sklem je vrcholem pro všechny, kdo milují čisté formy a linie.

Sprchovat se můžete buď pod velkou horní nastavitelnou sprchovací hlavicí Rainshower, nebo můžete použít postranní ruční sprchovací hlavici, která je vhodná nejenom pro sprchování dětí či opláchnutí nohou. Přepínání mezi horní a postranní sprchou zajišťuje jednoduchá páková baterie. Druhou pákovou baterií si nastavíte požadovanou teplotu vody.

Zahradní sprcha Tobago je vyrobena z kvalitních materiálů a lehce se udržuje – budete se tak vždy těšit na osvěžení ve vaší zahradě. Napojení na teplou a studenou vodu je zajištěno přes flexi hadice, vývody (2 x 1/2 ") jsou umístěny v dolní části sprchy pod roštem.

Sprcha je vyrobena v Německu – špičková kvalita Made in Germany. Kvalitní doplněk do každé zahrady.

 

Parametry

Materiál sprchy: tělo sprchy je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, čelní část je tvořena bezpečnostní skleněnou deskou o tloušťce 8mm.

Materiál roštu: rám roštu je vyroben z nerezové oceli, vnitřní část imituje dřevo a je vyrobena z WPC (směs dřeva a plastu), které je velmi odolné vůči vlivům počasí.

Typ: s mísící baterií

Funkce: hlavová sprcha + ruční sprcha

Baterie: chromovaná mosaz

Výška od roštu k hlavové sprše: 2 050 mm

Napojení na vodu: flexi hadice k připojení na teplou a studenou vodu, umístěny pod roštem (2 x 1/2 ")

Hmotnost: 37 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní sprchy
Záruka: 2 roky

Již před více než třiceti lety se společnost Ideal G.Eichenwald začala zabývat výrobou bazénového příslušenství z nerezové oceli. Dnes je jedním z předních výrobců příslušenství z nerezové oceli v Evropě. Pro své zákazníky se snaží vytvářet produkty, které uspokojí individuální potřeby a zajistí příjemnou atmosféru při relaxaci u bazénu, či na zahradě. Ideal G.Eichenwald vyvíjí produkty s průlomovým designem a inovativními technologiemi, které vyrábí výhradně v Německu. Díky tomu je zajištěna prvotřídní kvalita a precizní zpracování, které odolá každodennímu užití. Příkladem jsou například špičkové zahradní sprchy, nebo bazénové chrliče s LED osvětlením.

 

dodavatel Ideal G.Eichenwald