Fontána Heissner SAPHIRA LED, grey

Kód: 4006873426264
Neohodnoceno
Značka: Heissner
5 450 Kč 4 504,13 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Designová fontána s LED osvětlením, vkusný doplněk do každé zahrady, kompletní set vč. čerpadla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fontána Heissner SAPHIRA LED, grey

Designová zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem do každé zahrady. Uklidňující zvuk vody a nasvícení vody pomocí LED osvětlení vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru.

Fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který se často označuje jako umělý kámen. Na první pohled je od kamene neroznatelný, vyniká v dlouhé životnosti, ale je lehčí než přírodní kámen.

Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány a podzemní sběrné nádržky na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem a LED osvětlení. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky.

 

Parametry:

Materiál Polystone
Barva šedá
LED osvětlení ano, 3x
Průměr koulí v cm 15 / 23 / 28
Výkon čerpadla 800 l/h
Příkon čerpadla 17 W
Objem sběrného koše 45 l
Délka kabelu 5 m

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRADA
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.