Sprchový panel Cupido CU6500L

Kód: SI010
Neohodnoceno
84 900 Kč 70 165,29 Kč bez DPH
U Vás do 10 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprchový panel Cupido CU6500L

Sprchový panel s vodopádem a chromoterapií Cupido patří mezi nejluxusnější sprchové panely. Každý sprchový kout se díky němu stane oázou relaxace. O dokonalé osprchování se starají dvě standardní sprchové hlavice zapuštěné v těle sprchy a o pocit relaxace se postará funkce vodopádu a rozprašovače pro studenou mlhu.

Díky vodopádu se budete cítit jako v tropech a rozprašovače pro studenou mlhu vám dodají pocit osvěžení. Pohodlné ovládání funkcí sprchy a teploty vody je zajištěno pomocí směšovací baterie a přepínače funkcí.

Sprchový panel je též vybaven zařízením pro chromoterapii. Chromoterapie je alternativní léčebná metoda, při níž se využívá barevného světla, které má příznivé účinky na lidskou psychiku, posiluje organismus a odbourává stres. Díky tomuto sprchovému panelu se budete vždy cítit odpočatí a zrelaxovaní.

Tělo sprchového panelu je vyrobeno z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli AISI 316L, díky tomu tento sprchový panel nejen krásně vypadá, ale má i vynikající antikorozní vlastnosti.

Sprchový panel je vyroben v Itálii. Jedná se o luxusní designový doplněk do každé koupelny.

 

Parametry

Sprchové rameno: tělo sprchového panelu je vyrobeno z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli AISI 316L, sprchovací hlavice z nerezové oceli AISI 316L.

Sprchová hlavice: 2x zapuštěna v těle sprchy, vodopád, rozprašovače pro studenou mlhu

Funkce: normální proud, vodopád, studená mlha, chromoterapie

Hmotnost: 9 kg

Příslušenství: set k uchycení na zeď

 

Platební a dodací podmínky

Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu a upřesníme termín dodání zboží. Po jejím zaplacení bude objednávka potvrzena.

Zboží skladem v centrálním skladu, dodání 10 - 14 pracovních dní od potvrzení objednávky.

Způsob platby a dopravy

1) spediční firma, 100% záloha; doprava po celé ČR zdarma

2) spediční firma, 10% záloha, 90% doplatek při převzetí zboží; poštovné 490 Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Sprchové panely
Záruka: 2 roky

Sprchy společnosti AMA Luxury Shower jsou výsledkem více než 20-ti let zkušeností v oblasti strojního inženýrství a práce s kovem. Hodnotami společnosti jsou především prvotřídní kvalita, design, důraz na detail a kvalitní řemeslné zpracování. Jedná se o atraktivní designové vybavení, které splní i ta nejnáročnější očekávaní a zajistí vám neobyčejné momenty relaxace. Všechny sprchy jsou kompletně vyrobené v Itálii a vynikají nízkou spotřebu vody. 

 

Logo dodavatel AMA Luxury Shower