Solární sprcha Tonga

Kód: SS018
1 hodnocení
68 900 Kč –27 %
tonga anderer Hintergrund (3)
68 900 Kč –27 % 49 900 Kč 41 239,67 Kč bez DPH
2 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

zarukaspokojenosti

 

Solární sprcha Tonga

Prémiová solární sprcha Tonga na sebe láká pozornost svým moderním designem a zároveň svou praktičností. Teplou vodu si zajistíte ekologicky a bez nutnosti napojení na vodovodní řád. Voda se za pomoci slunečních paprsků v solárním zásobníku dokáže ohřát až na 60° C.

Sprcha je vybavena velkou horní sprchovací hlavicí, která zajistí rovnoměrné sprchování. Jedinečné umístění solárního zásobníku umožňuje nahřívání vody ze tří stran, což vám usnadní výběr vhodného místa pro sprchu ve vaší zahradě. Páková baterie slouží jako mísící baterie a můžete si tak jednoduše nastavit požadovanou teplotu vody (mísí se teplá voda ze solárního zásobníku se studenou vodou z vodovodního řádu). Solární zásobník má objem 25l, což je ideální množství vody pro snadný ohřev a zároveň stačí pro osprchování celé rodiny.

Sprcha je vyrobena v Německu – špičková kvalita Made in Germany. Kvalitní doplněk do každé zahrady. 

 

Parametry

Materiál prchy: tělo sprchy je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli (AISI 304), levá část je tvořena solární kolektorem (hliníkovým zásobníkem) o objemu 25l.

Typ: solární

Objem solárního zásobníku: 25l

Funkce: hlavová sprcha

Baterie: chromovaná mosaz

Výška od země k hlavové sprše: 2 084 mm

Napojení na vodu: 1/2 " v zadní části

Hmotnost: 35 kg

 

Platební a dodací podmínky

Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu a upřesníme termín dodání zboží. Po jejím zaplacení bude objednávka potvrzena.

Zboží skladem v centrálním skladu, dodání 5 - 7 pracovních dní od potvrzení objednávky.

Způsob platby a dopravy

1) spediční firma, 100% záloha; doprava po celé ČR zdarma

2) spediční firma, 10% záloha, 90% doplatek při převzetí zboží; poštovné 490 Kč

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární sprchy
Záruka: 2 roky

Již před více než třiceti lety se společnost Ideal G.Eichenwald začala zabývat výrobou bazénového příslušenství z nerezové oceli. Dnes je jedním z předních výrobců příslušenství z nerezové oceli v Evropě. Pro své zákazníky se snaží vytvářet produkty, které uspokojí individuální potřeby a zajistí příjemnou atmosféru při relaxaci u bazénu, či na zahradě. Ideal G.Eichenwald vyvíjí produkty s průlomovým designem a inovativními technologiemi, které vyrábí výhradně v Německu. Díky tomu je zajištěna prvotřídní kvalita a precizní zpracování, které odolá každodennímu užití. Příkladem jsou například špičkové zahradní sprchy, nebo bazénové chrliče s LED osvětlením.

 

dodavatel Ideal G.Eichenwald