Saunová kamna Narvi Steam Ready 6,0 kW

Kód: KS020
Neohodnoceno
Značka: Narvi
57 900 Kč 47 851,24 Kč bez DPH

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saunová kamna Narvi Steam Ready 6,0 kW

Díky designu a vynikajícím vlastnostem jsou saunová kamna Narvi Steam Ready velmi oblíbenými moderními saunovými kamny. Saunová kamna vám nabídnou jedinečný a příjemný pocit ze saunování díky bohaté páře. Saunová kamna Steam Ready jsou vhodná pro rodiny, které chtějí saunu využívat neplánovaně. Saunová kamna jsou vybavena samostatnou řídící jednotkou, která může být umístěna uvnitř sauny, nebo třeba v šatně. Pod přední skleněnou deskou saunových kamen jsou umístěny efektní LED diody, které svítí po celou dobu, kdy jsou kamna v provozu. Kamna mají výškově nastavitelné nohy, což usnadňuje instalaci na šikmých plochách. Pro ideální funkci kamen by měly být použity velké dělené kameny o průměru 10-15 cm. Kamna lze připojit pouze k 3 fázovému připojení (400V 3N ~).

Průměr topného tělesa elektrických saunových kamen je mimořádně velký (8,5 mm). To prodlužuje životnost topného tělesa a výrazně snižuje riziko přehřátí.

Špičková kvalita - made in Finland.

Saunové kameny nejsou součástí výrobku. 

 

Parametry

Vnitřní objem sauny 5–9m³
Výkon topidla 6,0kW
Velikost topidla 500 x 600 x 820 mm
Hmotnost bez kamenů 38 kg
Maximální objem kamenů 80 kg
Napájení 400V 3N~
Jištění 3 x 10 A
Kabel 5 x 1,5
Ovládání Ano

  

Platební a dodací podmínky

Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu a upřesníme termín dodání zboží. Po jejím zaplacení bude objednávka potvrzena.

Zboží skladem v centrálním skladu, dodání 10 - 14 pracovních dní od potvrzení objednávky.

Způsob platby a dopravy

1) spediční firma, 100% záloha; doprava po celé ČR zdarma

2) spediční firma, 10% záloha, 90% doplatek při převzetí zboží; poštovné 490 Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Saunová kamna
Záruka: 2 roky

Narvi je jeden z největších evropských výrobců saunových kamen. Všechny výrobky jsou od základu vyrobeny ve Finsku, včetně designu. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru a chuti produkty stále vyvíjet a zlepšovat, se můžete na výrobky společnosti Narvi spolehnout a být si jisti jejich dokonalou funkčností. K tomu si přidejte moderní design, který dodá Vaší sauně osobité kouzlo a máte jasného kandidáta při výběru nových saunových kamen.

 

Logo dodavatel Narvi