Saunová kamna Narvi Softy 10,5 kW

Kód: KS014
Neohodnoceno
Značka: Narvi
30 900 Kč 25 537,19 Kč bez DPH

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saunová kamna Narvi Softy 10,5 kW

Saunová kamna Narvi Softy mají stylový design, vypadající jako sloup. Saunová kamna kombinují skvělé parní vlastnosti a moderní design. Provedení saunových kamen zaručuje dokonalou a dlouhotrvající páru, protože voda proudí rovnoměrně přes saunové kameny. Velká kapacita saunových kamenů a elektronický termostat udržují zvolenou teplotu přesně na požadované úrovni. Teplota může být nastavena mezi 40-115 ° C. Saunová kamna jsou vybavena samostatnou řídící jednotkou, která usnadňuje používání saunových kamen. Časovač kamen lze nastavit od 15 minut do 24 hodin. Maximální doba nepřetržitého zapnutí sauny jsou 4 hodiny. Spodní část kamen je vyrobena z nerezové oceli a zásobník na kameny z chromové oceli.

Průměr topného tělesa elektrických saunových kamen je mimořádně velký (8,5 mm). To prodlužuje životnost topného tělesa a výrazně snižuje riziko přehřátí.

Špičková kvalita - made in Finland.

Saunové kameny nejsou součástí výrobku. 

 

Parametry

Vnitřní objem sauny 10–18m³
Výkon topidla 10,5kW
Velikost topidla 390 x 390 x 1210 mm
Hmotnost bez kamenů 15 kg
Maximální objem kamenů 120 kg
Napájení 400V 3N~
Jištění 3 x 16 A
Kabel 5 x 2,5
Ovládání Ano

  

Platební a dodací podmínky

Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu a upřesníme termín dodání zboží. Po jejím zaplacení bude objednávka potvrzena.

Zboží skladem v centrálním skladu, dodání 10 - 14 pracovních dní od potvrzení objednávky.

Způsob platby a dopravy

1) spediční firma, 100% záloha; doprava po celé ČR zdarma

2) spediční firma, 10% záloha, 90% doplatek při převzetí zboží; poštovné 490 Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Saunová kamna
Záruka: 2 roky

Narvi je jeden z největších evropských výrobců saunových kamen. Všechny výrobky jsou od základu vyrobeny ve Finsku, včetně designu. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru a chuti produkty stále vyvíjet a zlepšovat, se můžete na výrobky společnosti Narvi spolehnout a být si jisti jejich dokonalou funkčností. K tomu si přidejte moderní design, který dodá Vaší sauně osobité kouzlo a máte jasného kandidáta při výběru nových saunových kamen.

 

Logo dodavatel Narvi