Profi průtoková filtrace s vortexem HEISSNER F322-00

Kód: F322-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
39 990 Kč 33 049,59 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Profi průtoková filtrace s vortexem HEISSNER F322-00, více komorový filtrační systém s vortexem pro mechanickou a biologickou filtraci, do objemu jezírka 80 m³ (s rybami 40 m³), včetně filtračních médií, startovací bakterie pro rychlé spuštění biologické filtrace, fosfátový shlukovač pro odebrání živin z vody proti tvorbě řas, osvědčená konstrukce filtru, vortex odstředivka odloučí hrubé i jemné nečistoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jezírkový filtrační systém Heissner pro čistou a jasnou vodu ve vašem jezírku. Firma Heissner má více jak 100 let zkušeností s filtračními systémy od tlakových po průtokové a podvodní filtrace. Filtrační systém jednoduše zvolíte dle objemu Vašeho jezírka. 

 

Profi průtoková filtrace Heissner F322-00, používá léty osvědčenou konstrukci, velká odstředivka odloučí hrubé i jemné nečistoty. Pak voda pokračuje do dalších komor, které jsou vyspádované a pro snadné čištění má každá svůj vlastní odkalovací ventil. Profi venkovní filtr Apollo může být umístěn vedle jezírka.  Je dodáván se všemi filtračními médii a přípojkami. Nejdříve se voda filtruje v první komoře přes odstředivku Vortex, kde se zbaví všech hrubších nečistot před vstupem do biologické části jezírkové filtrace. Nátok vody z jezírka je uprostřed výšky odstředivky a je zaústěn excentricky tak, aby docházelo k rotaci vody. Přepad z odstředivky je v horní části, tak je zaručeno, že nečistoty rotují ve vodě a klesají, dokud se neusadí na dně. Dál voda pokračuje do komory se Sansai kartáči kde dojde k zachycení drobných nečistot. Kartáče jsou vybaveny očky pro snadné vyjmutí. V další části je umístěna filtrační japonská rohož, která slouží jako biologická filtrační plocha pro osídlení filtračních bakterií. V další komoře je speciální filtrační substrát, který se preventivně stará o čistou vodu v zahradním jezírku a podporuje dlouhodobé přirozené čištění vody. Váže škodliviny a přebytečné živiny a bakteriálně je odbourává. K filtraci je dodávány dva přípravky na úpravu vody. Odstraňovač fosfátu 1000 ml, odebere z vody živiny pro řasy. Startovací bakterie k urychlení vzniku biologického samočištění vody .Každá komora filtru je vybavena výpustí pro snadné odkalení.

 

Odkalovací ventily  je možné prodloužit za pomocí trubek DN 50 a výpusť do jezírka pomocí DN 125. Tím můžete filtraci umístit dále od jezírka.

 

Parametry

Pro jezírka bez ryb do objemu 80 m³
Pro jezírka s rybami do objemu 40 m³
Pro jezírka s koi kapry 20 m³
Doporučené čerpadlo HFP7000-00 7 000 l/h / 65 W
Doporučená UV lampa F455X-00 55 W
Filtrační média Sansai kartáče, japonská filtrační rohož, filtrační substrát
Odstraňovač fosfátu 1000 g
Startovací bakterie do jezírka  1000 ml
d x š x v 176 x 46 X 67 cm

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Průtokové filtrační sady
Záruka: 5 let

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.