Filtrační náplň Planet Pool CF pro automatické vysavače (8 mikronů)

Kód: A800010
Neohodnoceno
Značka: Planet Pool
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Filtrační náplň Planet Pool CF je perfektním doplňkem bazénových vysavačů a náhradou kartušových filtračních vložek. Ideálně se hodí pro použití v nadzemních bazénech, nafukovacích vířivkách, automatických bazénových vysavačích a ostatních bazénových vysavačích. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační náplň Planet Pool CF pro automatické vysavače (8 mikronů)

Filtrační náplň Planet Pool CF je inovativní a patentovaný filtr z polymerních vláken, vyvinutý a vyrobený podle nejnovějších vědeckých poznatků v Německu.

18 kuliček (cca 50 g) uspořádaných v síťce zajistí perfektně čistou vodu při použití v automatických vysavačích, kartušových filtračních systémech v nadzemních bazénech, dětských bazénkách a nafukovacích vířivkách.

Vnitřek vláknité koule tvoří hustší jádro a měkčí obal. Záměrně zvolený sférický tvar vytváří největší možný filtrační povrch a zároveň umožňuje optimální a flexibilní přizpůsobení různým tvarům filtrů. Proto je ideální také do automatických bazénových vysavačů, kde se rovnou vloží do filtračního koše vysavače, ale i ostatních typů bazénových vysavačů. 

Díky optimalizované kombinaci vláken s různými povrchovými strukturami poskytuje vysokou filtrační schopnost a jemnost filtrování 8µm. Je tedy schopný zachycovat ve vodě velmi malé částice jako zbytky pokožky, písek, kaly a opalovací krém.

Dynamická fixace vlákna zajišťuje nesrovnatelně vyšší absorpční kapacitu a hloubku průniku do vnitřku filtračních kuliček a také přilnavost částic nečistot k vláknu. Tím jsou zajištěny mnohem delší intervaly nutné údržby filtračních kuliček. Praní kartušových vložek každé 3 dny je tímto minulostí. Filtrační náplň Planet Pool CF stačí prát v ruce 1-2krát do měsíce (může se lišit v závislosti na stupni znečištění vody).

Náplň Planet Pool CF lze jednoduše vyprat ve vodě a je znovupoužitelná, což šetří životní prostředí, ale také Vaši peněženku.

Vysoká účinnost
- vysoká filtrační kapacita
- 3D filtrační efekt
- vysoká selektivita ( = jemnost filtrování 8µm)
- zamezuje tvorbu biofilmu

Snadná manipulace
- použitelná do většiny automatických vysavačů, vířivek a filtračních systémů
- optimální velikost balení a tvar usnadňuje manipulaci
- lze snadno vyprat v ruce
- znovu-použitelná

Udržitelnost
- šetrná k Vaší peněžence
- snadná likvidace
- mnohem odolnější v porovnání s konvenčními kartušovými vložkami
- vyrobena z recyklovaných lahví PET

Velmi snadná výměna za kartušovou vložku
1. Vypněte filtraci
2. Otevřete nádobu filtrace podle pokynů výrobce
3. Vyjměte kartušovou vložku
4. Vložte filtrační náplň zatavenými konci sáčku na levou a pravou stranu do nádoby filtrace
5. Zavřete nádobu filtrace podle pokynů výrobce
6. Opět zapněte filtraci

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Bazénová zábava ve zcela nové dimenzi – vítejte ve světě produktů Planet Pool.

Označení produktů značkou Planet Pool je výsledkem 60letého působení společnosti CF GROUP v oblasti bazénů, vířivek, bazénových technologií a ošetřování vody. Vývoj a výroba vysoce inovativních produktů je základním pilířem značky a předurčuje k vysokým očekávání našich zákazníků. Jsme výrobci, kteří se mohou hrdě hlásit ke sloganům „Made in Germany“ a „Made in Europe“. Dnes jsme největším dodavatelem bazénových produktů v Evropě.