Písková filtrace Planet Pool SFA 11

Kód: 4038755526045
3 hodnocení
Značka: Planet Pool
10 990 Kč 9 082,64 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Písková filtrace o výkonu 11m3, vhodná pro bazény do objemu 50 m3, 6cestný ventil, na 75 kg písku, předfiltr hrubých nečistot, výkonné čerpadlo 690W, vypouštěcí ventil

Detailní informace

Detailní popis produktu

Písková filtrace Planet Pool SFA 11

Písková filtrace je srdcem každého bazénu, které zajišťuje, aby voda v bazénu byla kvalitní a krásně čistá. Filtrace SFA 11 je určená pro bazény s objemem do 50 m3. Filtrační nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylenu, pojme 75 kg filtračního písku a odolává korozi a běžné bazénové chemii. Filtrace má výkonné čerpadlo o výkonu 690W a je vybavena předfiltrem hrubých nečistot, ve kterém se zachytí všechny větší nečistoty. Součástí filtrační nádoby je praktický vypouštěcí ventil. Hlava filtrace je vybavena 6cestným ventilem, tělo filtrace je usazeno na stabilní základně. Díky silnému čerpadlu je filtrace vhodná pro uživatele, kteří potřebují do filtračního okruhu připojit bazénové příslušenství (např. solární ohřev, vysavač). Filtrace je určena pro venkovní použití a je odolná proti povětrnostním vlivům.

Jako filtrační médium slouží křemičitý písek, který je uložený ve filtrační nádobě. Vlastností křemičitého písku je, že je ostrohranný. Jeho zrníčka mají ostřeji řezané hrany než jiné typy písku, díky čemuž zachytí výrazně více nečistot. Přes písek ve filtrační nádobě prochází bazénová voda, v písku se zachytávají i ty nejmenší nečistoty a do bazénu se vrací křišťálově čistá voda. Je to v podstatě stejný princip, jakým se filtruje voda v přírodě. Aby byla zajištěna vysoká kvalita filtrování, doporučujeme písek 2x měsíčně propláchnout.

 

Parametry:

Filtrační schopnost 11 m3 / hod.
Vhodná pro bazény o objemu do 50 m3
Filtrační médium písek
Objem náplně 75 kg
Výkon čerpadla 690 W
Rozměry 60 x 100 x 75 cm
Hmotnost 20 kg
Filtr hrubých nečistot ano
Vícecestná hlava ano
Možnost připojení na hadice 38 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Pískové filtrace
Záruka: 2 roky

Bazénová zábava ve zcela nové dimenzi – vítejte ve světě produktů Planet Pool.

Označení produktů značkou Planet Pool je výsledkem 60letého působení společnosti CF GROUP v oblasti bazénů, vířivek, bazénových technologií a ošetřování vody. Vývoj a výroba vysoce inovativních produktů je základním pilířem značky a předurčuje k vysokým očekávání našich zákazníků. Jsme výrobci, kteří se mohou hrdě hlásit ke sloganům „Made in Germany“ a „Made in Europe“. Dnes jsme největším dodavatelem bazénových produktů v Evropě.