Vzduchování venkovní HEISSNER TZ615-00

Kód: TZ615-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
1 550 Kč 1 280,99 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Vzduchování venkovní HEISSNER TZ615-00, dodá Vašemu jezírku přísun kyslíku pro udržení ekosystému v jezírku, pro jezírka do 12 m³, výkon 720 l/h, příkon 8 W, d × š × v 21 × 15 × 9 cm, přívodní kabel 3 m, regulovatelné, včetně 4 náhradních membrán, 4 x10 m silikónové hadice, 4 x vzduchovací kámen, 4 x pojistný ventil proti zpětnému nasátí

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchování venkovní HEISSNER TZ615-00

Správná péče o jezírko je nezbytná k tomu, aby se jezírko stalo ideálním stanovištěm pro živočichy a vodní rostliny a vrcholem vaší zahrady. Péče o vodu je zásadní pro zajištění dostatku kyslíku a zachování jezírkového ekosystému. Dodatečný přísun kyslík dostanete do Vašeho jezírka použitím vzduchování Heissner.

Provzdušňuje a čeří vodu pro její optimální rovnováhu, vylepšuje filtrační výsledek, napomáhá v parných dnech živočichům usídleným v jezírku. V zimě jako ochrana před zamrznutím. Podpoří filtrační výsledek. Pro jezírka do objemu 12 m³. Vzduchování s velice nízkou spotřebou elektrické energie. Možnost regulace výkonu přímo na vzduchování. Obsahuje 4 výstupy pro vzduchování jezírka. Včetně 4 náhradních membrán, 4 x10 m silikónové hadice, 4 vzduchovací kameny a  4 pojistné ventily proti zpětnému nasátí vody.

 

 

Parametry:

Pro jezírka do do 12 m³
Výkon 720 l/h
Příkon 8 W
d x š x v 21 × 15 × 9 cm
Délka kabelu 3 m

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.