UV zářivka náhradní HEISSNER ZF407-00

Kód: ZF407-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

UV zářivka náhradní HEISSNER ZF407-00, univerzální náhradní UV zářivka, výkon 7 W, typ PL-S, napětí 230 V, konektor 2, patice G23, délka s paticí cca 135 mm, max. životnost 8 000 hodin, vyměňte UV zářivku po sezóně, abyste zajistili optimální sterilizaci a redukci řas

Detailní informace

Detailní popis produktu

UV zářivka náhradní HEISSNER ZF407-00

Značkové univerzální náhradní UV zářivky HEISSNER, vynikají svým výkonem a spolehlivostí.

Pravidelně kontrolujte funkci vaší UV lampy. Pokud je zapotřebí zářivku vyměňte, doporučujeme vyměnit UV zářivku po sezóně, abyste zajistili optimální sterilizaci a redukci řas. Při montáži zářivku uchopte u patice (nikoliv za sklo) a nasaďte do objímky. Do svítící zářivky nikdy nehleďte, záření poškozuje zrak.

Parametry:

Výkon 7 W
Typ PL-S
Napětí 230 V
Konektor 2
Patice G23
Délka s paticí cca 135 mm
max. životnost 8 000 hodin

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.