Úprava jezírkové vody do ideálních hodnot HEISSNER TZ751-00

Kód: TZ751-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Úprava jezírkové vody do ideálních hodnot HEISSNER TZ751-00, připraví Vaše jezírko na sezónu, změní vodu z řádu na jezírkovou, podporuje biologický čistící proces, obsah 1000g / až na 12 m³ jezírkové vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úprava jezírkové vody do ideálních hodnot HEISSNER TZ751-00

Správná péče o jezírko je nezbytná k tomu, aby se jezírko stalo ideálním stanovištěm pro živočichy a vodní rostliny a vrcholem vaší zahrady. Péče o vodu je zásadní pro zajištění dostatku kyslíku a zachování jezírkového ekosystému. HEISSNER nabízí 5 přípravků, které obsáhnou kompletní péči o jezírko.

Připraví Vaše jezírko na sezónu

  • změní vodu z řádu na jezírkovou
  • vytvoří ideální hodnoty pro jezírkovou vodu
  • doplní minerální látky
  • zvýší karbonovou a celkovou tvrdost
  • stabilizuje hodnoty pH
  • posílí biologický samočistící proces
  • pomáhá i při předávkováním přípravku proti řasám

Granulátová směs, které zoptimalizuje vodu v jezírku při prvním napuštění, výměně vody, při každoročním začátku sezóny, po odstranění řas, nebo při viditelné ztrátě vitality jezírka.

TIP:

Otestujte jednou za čas karbonovou tvrdost v jezírku (např. Rychlím testem 6v1, výr. TZ791-00). Při hodnotách KH- pod 6° dH doporučujeme znovu přidat Úpravu jezírkové vody do ideálních hodnot Heissner TZ751-00, aby se jezírkové bakterie uchytily a správně fungoval samočistící proces.

obsah     1000g / až na 12 m³ jezírkové vody

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.