Terasové plastové jezírko HEISSNER B080-00

Kód: B080-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Terasové plastové jezírko HEISSNER B080-00, objem 70 l, rozměr 58 x 58 x 30 cm, snadné umístění v zahradě, optimální hloubka jezírka, neobsahuje těžké kovy, neobsahuje změkčovadla, hodí se do malé zahrady a i na terasu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terasové plastové jezírko HEISSNER B080-00

Plastová terasová jezírka Heissner mají rozmanité použití. Svým obdélníkovým a čtvercovým tvarem splňují moderní architektonické požadavky. Mohou být umístěny v zahradě, v kamenité ba dokonce i ve dřevěné terase.

Máte malou zahradu nebo terasu? Pak je výborná volba použít HEISSNER terasové plastové jezírko. Jednoduchá instalace, jezírko již dostanete hotové a připravené k instalaci, nemusíte pokládat fólii. Jezírka jsou robustní nepoškodí je ani špičaté kameny ani vysoké zatížení. Je vhodné do jezírka umístit efektové čerpadlo, aby se okysličovala voda  v jezírku a netvořila se řasa. Optimální pro toto jezírko je čerpadlo HSP600-00.

Výhody

- snadné umístění v zahradě

- neobsahuje těžké kovy

- neobsahuje změkčovadla

- hodí se do malé zahrady a i na terasu

Parametry:

d x š x v 58 x 58 x 30 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.