Smart light LED osvětlení HEISSNER L410-00

Kód: L410-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
2 150 Kč 1 776,86 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Smart light LED osvětlení HEISSNER L410-00, použitelné pod vodou i nad vodou, sada se skládá 3 x světla L411-00 délka kabelu u každého světla 3 m, 1 x stmívací senzor 2 pólový s 1 m kabelem L541-00, 1 x trafo L511-00 s délkou kabelu 2 m, výkon 3 x 1 Watt, lumeny max. 3 x 65 lm, barvy: teplá bílá, rozměry 3 x 7 cm, energetická třída: A++

Detailní informace

Detailní popis produktu

S HEISSNER LED vodotěsným jezírkovým osvětlením získáte vaši osobní oázu na zahradě ve vysoké kvalitě a dobrém poměru ceny a výkonu. Dobře umístěné jezírkové osvětlení pomáhá s orientací v zahradě za soumraku, večer a v noci a samozřejmě slouží ke zkrášlení jezírka. Užijte si atmosféru náladových světel.

Smart light LED osvětlení HEISSNER L410-00

 Lze použít nad i pod vodou. Díky tomu je ideální pro osvětlení jezírek, ale lze jej použít i jako zahradní světlo. Umístěte je jako nepřímé osvětlení pod rostliny. Ve tmě získáte krásný světelný efekty. Snadné umístění v jezírku díky přiložené montážní noze, v zahradě použijete praktický zápich, pro upevnění na stěnu je přiložen nástavec na přišroubování, obsahuje i svorky na přidělání na efektové čerpadlo, tím získáte krásný osvětlený vodní efekt. Stmívací senzor po setmění sám světla zapne a při rozednění vypne. Jakmile je umístěte můžete si nastavit sklon svícení. Světla nevyvíjejí teplo a jsou dodávaný včetně bezpečnostního transformátoru. Mají velice dlouhou životnost při použití pod vodou. Je použita 12 v technika pro bezpečnost. Jednoduchost systému umožňuje každému si světla nainstalovat sám.

Výhody

  • Kvalitní tělo z nerozbitného polypropylenu
  • Se čtyřmi možnostmi montáže (noha do jezírka, zahradní zápich, nástavec na přišroubování na stěnu (zem), svorka na uchycení k čerpadlu
  • Jednotlivá světla s 3 m masivním gumovým kabelem a možností rozšíření o další světla
  • Stabilní gumový kabel H05RN-F, jednoduše umístíte pod zem, není zapotřebí žádná ochrana kabelu
  • Světla, sensory, rozdělovače, zástrčky, trafa mají IP68=vodotěsná!
  • 12 V nízké napětí- možno použit ve vodě i mimo vodu
  • Všechny světla s bílou teplou ledkou (2800k)

 

Sada obsahuje:

3 x světla L411-00 každé světlo má délku kabelu 3 m

1 x stmívací senzor 2 pólový s 1 m kabelem při soumraku se světla automaticky zapnou

1 x trafo L511-00 s délkou kabelu 2 m

Parametry

Výkon 3 x 1 W
Lumeny max. 65 lm
Barva teplá bílá
Rozměr světla Ø 30 x 70 mm
Trafo 6 W

Výkon: 3 x 1 Watt

Lumeny: max. 3 x 65 lm

Barvy: teplá bílá

Rozměry: 3 x 7 cm

Energetická třída: A++

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.