Roční sada HEISSNER F-PLUS zvýšení účinnosti filtrace

Kód: F-PULS
Neohodnoceno
Značka: Heissner
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Roční sada HEISSNER F-PLUS zlepšení a zvýšení účinnosti filtrace, urychluje vznik prospěšných bakterií ve filtraci, upravuje hodnoty vody na ideální jezírkovou,pro jezírka od objemu 2 m³ až do 40 m³ ,10 sáčků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roční sada HEISSNER F-PLUS

Správná péče o jezírko je nezbytná k tomu, aby se jezírko stalo ideálním stanovištěm pro živočichy a vodní rostliny a vrcholem vaší zahrady. Péče o vodu je zásadní pro zajištění dostatku kyslíku a zachování jezírkového ekosystému. Správně aktivuje a podpoří Váš filtrační systém.

Jedno balení F+ s 10ti ks sáčky Vám vystačí na celou sezónu /od jara do podzimu/. Jednoduchá aplikace: každé 3 týdny nasypat obsah sáčku přímo do filtru. Obsahuje 7 x přípravek na úpravu vody, ten nastaví správné hodnoty ph a tvrdosti, což je důležité pokud je voda moc měkká nefungují pak filtrační bakterie. Obsahuje 3 x startovací filtrační bakterie, usídlí se ve filtraci a v jezírku odebírají živiny pro řasy. Díky srážkám a vnějším vlivům se mění hodnoty jezírkové vody a mohou mít vliv na kvalitu vody, ale díky sadě HEISSNER F-PLUS přejdete možným problémům.

F+ urychluje vznik prospěšných bakterií ve filtru

  • F+ zlepšuje a zvyšuje výkon filtrace
  • F+ zvyšuje tvrdost vody a stabilizuje hodnotu pH
  • F+ doporučován pro všechny filtry pro jezírka o objemu od 2 000 l do 40 000 l

Sada obsahuje: 3x startovací bakterie, 7x přípravek na úpravu vody, aplikační plán s kalendářem

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.