Proti vláknitým řasám HEISSNER TZ752-00

Kód: TZ752-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Proti vláknitým řasám HEISSNER TZ752-00, okamžitá pomoc proti vláknité řase, obsah 1000g / až na 12 m³ jezírkové vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proti vláknitým řasám HEISSNER TZ752-00

Správná péče o jezírko je nezbytná k tomu, aby se jezírko stalo ideálním stanovištěm pro živočichy a vodní rostliny a vrcholem vaší zahrady. Péče o vodu je zásadní pro zajištění dostatku kyslíku a zachování jezírkového ekosystému. HEISSNER nabízí 5 přípravků, které obsáhnou kompletní péči o jezírko.

Okamžitá pomoc proti vláknité řase

  • působí proti vláknité řase rychle a účinně
  • s viditelným účinkem ihned po použití
  • cílené použití na místo výskytu

Směs granulátu k cílenému použití proti vláknitým řasám na místo výskytu. Účinek se dostaví ihned po posypání vláknitých řas. Řasy se uvolní, odumřou a vyplují na hladinu. Z hladiny je odstraníte skimmerem, nebo podběrákem.

Plus: Také rychlé odbourává usazené listí a bahno na dně jezírka.

TIP: Pro dlouhotrvající výsledek po 2 dnech po použití přidejte do jezírkové vody Heissner čirá jezírková voda PLUS TZ754-00, tím kaly a uvolněné fosfáty shluknete.

Biocidy používejte bezpečně!

Před použitím, si přečtěte etiketu a informace o produktu.

Podrobné informace k použití najdete v příbalovém letáčku.

Parametry:

obsah 1000g / až na 12 m³ jezírkové vody

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.