Plovoucí solární efektové čerpadlo HEISSNER SPF110-00

Kód: SPF110-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
2 týdny

Plovoucí solární efektové čerpadlo HEISSNER SPF110-00 ,vhodné pro zahradní jezírka, bazény, fontány, není pouze dekorativní, ale plovoucí jezírková fontána dodá vašemu jezírku v létě potřebný pohyb vody a dodatečný kyslík. Díky solární energii navíc šetříte náklady za energie. výkon 120 - 220 l/h, průměr 16 cm, výška 4 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Splnili jste si svůj sen o vlastním zahradním jezírku a nyní chcete své jezírko udržovat zdravé? Pak je jezírkové čerpadlo nutností. Jezírkové čerpadlo je něco jako srdce zahradního jezírka: cirkuluje jezírkovou vodu a zásobuje tak jezírko dostatečným množstvím kyslíku. Tím se nejen zlepší kvalita vody ve vašem jezírku, ale také se z něj stane stabilní ekosystém. V závislosti na velikosti a využití jezírka si můžete vybrat z účinných filtračních, potůčkových čerpadel, efektových čerpadel nebo energeticky úsporných solárních čerpadel HEISSNER.

Vhodné pro zahradní jezírka, bazény, fontány a další
Není pouze dekorativní, ale plovoucí jezírková fontána dodá vašemu jezírku v létě potřebný pohyb vody a dodatečný kyslík. Díky solární energii navíc šetříte náklady za energie. V balení 7 různých nástavců pro vodní efekty. Praktické vymezovací tyčky, sloužící k tomu, aby si fontána držela odstup od břehu jezírka nebo bazénu. Díky ním nedojde k uvíznutí fontány. Rychlá a jednoduchá instalace.

Parametry

Výkon cca 120 - 220 l/h
Solární panel cca 1,4 W / 7 V
Výška výstřiku: cca 30-50 cm
d x š x v Ø 16cm výška 4cmDoplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.