Nářadí na čištění jezírka HEISSNER TZ314-00 - sada 3 ks

Kód: TZ314-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
890 Kč 735,54 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Nářadí na čištění jezírka HEISSNER TZ314-00 - sada 3 ks - teleskopická tyč 55-150 cm, podběrák, hladinový sběrač, kartáč na řasy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nářadí na čištění jezírka HEISSNER TZ314-00 je sada, která obsahuje dvě síťky pro sběr nečistot, kartáč na řasy a teleskopickou násadu.

S jemnou síťkou snadno vylovíte drobné nečistoty jako jsou semínka břízy, jehnědy, drobné lístky nebo shluky řas. Síťka s většími oky 36 x 36cm se hodí na listy a odumřelé rostliny a menší větvičky. Kartáč odstraní chuchvalce řas. Všechny tyto nečistot by měly být co nejdříve z vodní hladiny jezírka odstraněny, neboť dlouhodobě poškozují kvalitu vody a podporují růst řas.

Sada na čištění jezírka s obdélníkovou a kulatou síťkou obsahuje násadu z eloxovaného hliníku. Hodí se k celoročnímu použití. Již pár teplých letních dnů stačí k masivnímu zvýšení růstu řas v zahradním jezírku. Pro plovoucí listí a řasy použijete nástavec s jemným síťováním o průměru 36 cm. Pro odstranění vláknitých řas použijete nástavec s kartáčem. Sada obsahuje teleskopickou násadu 55-150 cm.

• jemná síťka na drobné nečistoty
• hrubší síťka na listí
• kartáč na řasy
• teleskopická rukojeť

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.