LED světlo HEISSNER U403-T

Kód: U403-T
Neohodnoceno
Značka: Heissner
2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

LED světlo HEISSNER U403-T, použitelné pod vodou i nad vodou, ideální pro podvodní osvětlení jezírka, a stejně tak i pro osvětlení zahrady, možnost nastavit sklon světla, zahradní zápich pro snadné umístění do zahrady,  provozní napětí 230 V/12 V, š × v 7 × 11 cm, výkon 3 × 3 W LED, délka kabelu 7 m k prvnímu světlu, mezi jednotlivými světli 1 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

S HEISSNER LED vodotěsným jezírkovým osvětlením získáte vaši osobní oázu na zahradě ve vysoké kvalitě a dobrém poměru ceny a výkonu. Dobře umístěné jezírkové osvětlení pomáhá s orientací v zahradě za soumraku, večer a v noci a samozřejmě slouží ke zkrášlení jezírka. Užijte si atmosféru náladových světel.

LED světlo HEISSNER U403-T

Snadné umístění v jezírku, kde stačí uložit a obsypat dekoračními kamínky, při umístění v zahradě jsou vybaveny praktickým zápichem. Jakmile je umístěte můžete si nastavit sklon svícení. Světla nevyvíjejí teplo a jsou dodávaný včetně bezpečnostního transformátoru. Mají velice dlouhou životnost při použití pod vodou. Možnost rozšířit o další světla, díky vodotěsnému šroubovacímu spoji. Jsou dodávány se třemi zápichy pro snadné umístění v zahradě. Je použita 12 v technika pro bezpečnost. Jednoduchost systému umožňuje každému si světla nainstalovat sám.

Tip

Umístěte je jako nepřímé osvětlení pod rostliny. Ve tmě získáte krásný světelný efekty.

Parametry

Provozní napětí 230 V / 12 V
d x š 7 x 11 cm
Výkon 3 x 3 W LED
Světlo 2700 K teplá bílá
Délka kabelu 7 m k prvnímu světluy, mezi světli 1 m

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.