LED světlo HEISSNER U120-T

Kód: U120-T
Neohodnoceno
Značka: Heissner
1 430 Kč 1 181,82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

LED světlo HEISSNER U120-T použitelné pod vodou i nad vodou, ideální pro podvodní osvětlení jezírka, a stejně tak i pro osvětlení zahrady, možnost nastavit sklon světla, provozní napětí: 230 V/12 V, š × v 6 × 7 cm, výkon 1,5 W LED, délka kabelu 7 m , možnost nastavit sklon světla, vyměnitelná sklíčka pro změnu barvy osvětlení

Detailní informace

Detailní popis produktu

S HEISSNER LED vodotěsným jezírkovým osvětlením získáte vaši osobní oázu na zahradě ve vysoké kvalitě a dobrém poměru ceny a výkonu. Dobře umístěné jezírkové osvětlení pomáhá s orientací v zahradě za soumraku, večer a v noci a samozřejmě slouží ke zkrášlení jezírka. Užijte si atmosféru náladových světel.

LED světlo HEISSNER U120-T

 Lze použít nad i pod vodou. Díky tomu je ideální pro osvětlení jezírek, ale lze jej použít i jako zahradní světlo. Umístěte je jako nepřímé osvětlení pod rostliny. Ve tmě získáte krásný světelný efekty. Vyměnitelná sklíčka pro změnu barvy osvětlení. Snadné umístění v jezírku, kde stačí uložit a obsypat dekoračními kamínky, Jakmile je umístěte můžete si nastavit sklon svícení. Světla nevyvíjejí teplo a jsou dodávaný včetně bezpečnostního transformátoru. Mají velice dlouhou životnost při použití pod vodou. Je použita 12 v technika pro bezpečnost. Jednoduchost systému umožňuje každému si světla nainstalovat sám.

Provozní napětí 230 V / 12 V
d x š 6 x 7 cm
Výkon 1 x 1,5 W LED
Světlo 2800 K teplá bílá
Délka kabelu 7 m 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.