Jezírkový vysavač HEISSNER F638P-00 "NON-STOP"

Kód: F638P-00-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
6 580 Kč 5 438,02 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Jezírkový vysavač HEISSNER F638P-00 "NON-STOP" z ušlechtilé oceli, včetně bohatého příslušenství - pro jezírka od 10 m², hlava vysavače 1800-2000 W, integrované čerpadlo umožňující stálé sání, 600 W, dopravní výška max. 7m,pracovní hloubka do 180 cm, 5 let záruka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Správná péče o jezírko je nezbytná k tomu, aby se jezírko stalo ideálním stanovištěm pro živočichy a vodní rostliny a vrcholem vaší zahrady. Péče o vodu je zásadní pro zachování jezírkového ekosystému. Pokud na dně jezírka máte bahno kal, kleslé nečistoty je vhodné je vysát jezírkovými vysavači HEISSNER, než zatíží ekosystém jezírka.

Jezírkový vysavač HEISSNER F638P-00 "NON-STOP"

Vysoce výkonný vysavač pro čištění jezírek a bazénů. Spolehlivý jezírkový vysavač Heissner F638P-00 je užitečným pomocníkem pro zahradní jezírko, se kterým snadno vyčistíte dno Vašeho jezírka od bahna, spadaného listí, řas a jiných nečistot. Vysavač jezírka má bohatou výbavu sacích hubic a vždy vyberete, takovou, která bude vyhovovat danému druhu vysávání. Nejčastěji ho využijete v jarních měsících a na podzim. Jezírkový vysavač Heissner bez problémů vysaje řasy, kal, zbytky zetlelých rostlin a jiné nečistoty ze dna jezírka. Své uplatnění také najde jako odsávač vody uvnitř nebo venku jak v domácnosti, na terase, atd.
Vysavač umožňuje neustálé sání díky integrovanému čerpadlu, nemusíte přerušovat práci a čekat na vyprázdnění nádoby. Jezírkový vysavač odstraňuje nečistoty až z hloubky 180 cm, kterou lze rozšířit až na 300 cm pomocí volitelného příslušenství (není součástí dodávky), tím je zaručené dosažení i na velmi hluboká místa. Bohaté příslušenství jednoduše uskladníte na praktických držácích na těle vysavače. Jednoduché přenášení díky robustnímu madlu.

Perfektně vybaven:

 - Oddělení hrubých nečistot sběrným sáčkem s rychlým vysypáním

 - 3 různé nasávací trysky pro různé plochy

- 3 trubky (každá 50cm, černé)

- 1 průhledná nasávací trubka (50cm) pro optickou kontrolu vysávání

- 3 vysávací trysky

- 4m nasávací hadice

- 1,5m výpustní hadice

- záchytná síťka na nečistoty

- 4,5 m napájecí kabel

 

Parametry

 

Pro jezírka od 10 m²
Výkon vysavače 1800 - 2000 W
Sací výkon 4000 l/h
Pracovní hloubka 180 cm
Výpustní čerpadlo 600 W, max. 7 m
Objem nádoby 30 l
d x š x v 40 x 40 x 60 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 5 let

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.