Jezírkový vysavač HEISSNER F635N-00 "Basic"

Kód: F635N-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
3 800 Kč 3 140,50 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Jezírkový vysavač HEISSNER F635N-00 "Basic", zbaví Vás nečistot ze dna jezírka, včetně bohatého příslušenství, pro jezírka do 5 m², 1200-1400 W, nádrž 35 l, sací výkon max 3000 l/h, pracovní hloubka max. 180 cm, délka kabelu 4,5 m, vysává nečistoty do velikosti 30 mm, včetně 3 trysek + 4 prodlužovací sací trubky (každá 0,5 m), včetně filtračního pytle, 4 m sací hadice a 1,5 m výpustní hadice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Správná péče o jezírko je nezbytná k tomu, aby se jezírko stalo ideálním stanovištěm pro živočichy a vodní rostliny a vrcholem vaší zahrady. Péče o vodu je zásadní pro zachování jezírkového ekosystému. Pokud na dně jezírka máte bahno kal, kleslé nečistoty je vhodné je vysát jezírkovými vysavači HEISSNER, než zatíží ekosystém jezírka.

Jezírkový vysavač HEISSNER F635N-00 "Basic" pro jezírka do 5 m²

Spolehlivý jezírkový vysavač Heissner F635N-00 je užitečným pomocníkem pro zahradní jezírko, se kterým snadno vyčistíte dno Vašeho jezírka od bahna, spadaného listí, řas a jiných nečistot. Vysavač jezírka má bohatou výbavu sacích hubic a vždy vyberete, takovou, která bude vyhovovat danému druhu vysávání. Nejčastěji ho využijete v jarních měsících a na podzim. Jezírkový vysavač Heissner bez problémů vysaje řasy, kal, zbytky zetlelých rostlin a jiné nečistoty ze dna jezírka. Své uplatnění také najde jako odsávač vody uvnitř nebo venku jak v domácnosti, na terase, atd.
Vysavač má plně automatické spuštění a vyprázdnění přístroje. Automaticky přepíná v intervalu 30/20 vteřin na sání a vypouštění. Sami si také můžete vybrat mezi ručním zapínáním a vypínáním.
V praxi to je tak, že vysavač pro jezírko saje dokud se nádoba nenaplní. Pak se vypne a sám vodu s nečistotami vypustí. Jezírkový vysavač odstraňuje nečistoty až z hloubky 180 cm. Bohaté příslušenství, jednoduše uskladníte na praktických držácích na těle vysavače, včetně filtračního sáčku.  Jednoduché přenášení díky robustnímu madlu.

Parametry

Výkon 1250-1400 W
Objem nádoby 35 l
Sací výkon max 3000 l/h
Pracovní hloubka max. 180 cm
Délka kabelu 4,5 m
Vysává nečistoty do velikosti 30 mm
Počet trysek 3
Sací trubky 4 (každá 0,5 m)
Sací hadice 4 m
Výpustní hadice 1,5 m

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.