Indor vzduchování HEISSNER HLT200-00

Kód: HLT200-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Indor vzduchování HEISSNER HLT200-00, dodá Vašemu jezírku přísun kyslíku pro udržení ekosystému v jezírku, pro jezírka do 4 m³, výkon 200 l/h, příkon 2,5 W, d × š × v 11 × 4,5 × 5,5 cm, přívodní kabel 1,5 m, včetně náhradní membrány, 10 m silikónové hadice, vzduchovací kámen, pojistný ventil proti zpětnému nasátí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indor vzduchování HEISSNER HLT200-00

Správná péče o jezírko je nezbytná k tomu, aby se jezírko stalo ideálním stanovištěm pro živočichy a vodní rostliny a vrcholem vaší zahrady. Péče o vodu je zásadní pro zajištění dostatku kyslíku a zachování jezírkového ekosystému. Dodatečný přísun kyslík dostanete do Vašeho jezírka použitím vzduchování Heissner.

Provzdušňuje a čeří vodu pro její optimální rovnováhu, vylepšuje filtrační výsledek, napomáhá v parných dnech živočichům usídleným v jezírku. V zimě jako ochrana před zamrznutím. Vzduchování s velice nízkou spotřebou elektrické energie. Podpoří filtrační výsledek. Včetně náhradní membrány, 10 m silikónové hadice, vzduchovacího kamenu a pojistného ventilu proti zpětnému nasátí vody.

 

Parametry:

Pro jezírka do do 4 m³
Výkon 200 l/h
Příkon 2,5 W
d x š x v 11 x 4,5 x 5,5 cm
Délka kabelu 1,5 m

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.