Filtrační a startovací bakterie HEISSNER TZ755-00

Kód: TZ755-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Filtrační a startovací bakterie HEISSNER TZ755-00, pro ještě lepší odbourávání  nečistot v jezírku a filtru, obsah 1000ml / až na 12 m³ jezírkové vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Správná péče o jezírko je nezbytná k tomu, aby se jezírko stalo ideálním stanovištěm pro živočichy a vodní rostliny a vrcholem vaší zahrady. Péče o vodu je zásadní pro zajištění dostatku kyslíku a zachování jezírkového ekosystému. HEISSNER nabízí 5 přípravků, které obsáhnou kompletní péči o jezírko.

Filtrační a startovací bakterie HEISSNER TZ755-00

Pro ještě lepší odbourávání  nečistot v jezírku a filtru

  • zvyšuje výsledek u všech filtrací
  • změní vodu z řádu na jezírkovou
  • odbourává bahno na dně jezírka
  • redukuje nepříjemné zápachy
  • hnědá zakalená voda bude opět jasná
  • dlouho trvající účinek

Tekutý koncentrát k obohacení vody obzvláště důležitými a nápomocnými kmeny bakterií a k vytvoření a vylepšení potřebné jezírkové biologické rovnováhy. Samočistící proces a odbourávání škodlivých látek se díky pravidelnému přidávání opět nastartuje nebo vylepší.

Parametry:

obsah 1000ml / až na 12 m³ jezírkové vody

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.