Čistič zelené jezírkové vody HEISSNER TZ753-00

Kód: TZ753-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Čistič zelené jezírkové vody HEISSNER TZ753-00, téměř proti všem druhům řas, obsah 1000 ml / až na 12 m³ jezírkové vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Správná péče o jezírko je nezbytná k tomu, aby se jezírko stalo ideálním stanovištěm pro živočichy a vodní rostliny a vrcholem vaší zahrady. Péče o vodu je zásadní pro zajištění dostatku kyslíku a zachování jezírkového ekosystému. HEISSNER nabízí 5 přípravků, které obsáhnou kompletní péči o jezírko.

Čistič zelené jezírkové vody HEISSNER TZ753-00

Téměř proti všem druhům řas

  • rychle ze zelené vody udělá čirou
  • snadná aplikace
  • bez sulfátu mědi a jiných těžkých kovů
  • dlouhodobí účinek

Tekutý koncentrát k usmrcení téměř všech druhů plovoucích řas a tím je vhodný k boji se zelenou zakalenou jezírkovou vodou. Plovoucí řasy pomalu odumřu a voda se stává jasnější.

TIP:

Posilte Vaše jezírko 24 hodin před použitím přípravku na řasy přípravkem úprava jezírkové vody do ideálních hodnot Heissner TZ751-00. Zvýšená karbonová a celková tvrdost stabilizuje hodnotu pH a posílí samočistící proces. Tím dosáhnete ještě lepších výsledků.

Biocidy používejte bezpečně!

Před použitím, si přečtěte etiketu a informace o produktu.

Podrobné informace k použití najdete v příbalovém letáčku.

Parametry

obsah 1000 ml / až na 12 m³ jezírkové vody

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.