Čirá jezírková voda PLUS HEISSNER TZ754-00

Kód: TZ754-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Čirá jezírková voda PLUS HEISSNER TZ754-00, pro křišťálovou vodu v jezírku, obsah 600g / až na 12 m³ jezírkové vody

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Správná péče o jezírko je nezbytná k tomu, aby se jezírko stalo ideálním stanovištěm pro živočichy a vodní rostliny a vrcholem vaší zahrady. Péče o vodu je zásadní pro zajištění dostatku kyslíku a zachování jezírkového ekosystému. HEISSNER nabízí 5 přípravků, které obsáhnou kompletní péči o jezírko.

Čirá jezírková voda PLUS HEISSNER TZ754-00, 

Pro křišťálovou vodu v jezírku

  • změní kalnou vodu opět na průzračnou – rychle!
  • váže kal (prach, pyl, mrtvém organické substance)
  • izoluje fosfáty a působí proti nové tvorbě řas
  • nedoporučuje se k použití proti řasám

Tekutý koncentrát, který shlukne drobné nečistoty do několik hodin, tak že se dají lehce odstranit podběrákem s jemnou síťkou, skimmerem nebo jezírkovým vysavačem.

PLUS: Vysoce účinné složení izoluje volné fosfáty v zahradním jezírku.

TIP:

Posilte Vaše jezírko 24 hodin před použitím přípravku na řasy přípravkem Úprava jezírkové vody do ideálních hodnot Heissner TZ751-00. Zvýšená karbonová a celková tvrdost stabilizuje hodnotu pH a posílí samočistící proces. Tím dosáhnete ještě lepších výsledků.

Parametry

obsah 600g / až na 12 m³ jezírkové vody

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.