Čerpadlo filtrační a potůčkové HEISSNER HFP3500-00

Kód: HFP 3500-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Čerpadlo filtrační a potůčkové HEISSNER HFP 3500-00 má velice nízkou spotřebu elektrické energie a vysoký stupeň účinnosti, na filtrování jezírka do objemu 16 m³, výkon 3 300 l/h, příkon 40 W, dopravní výška cca 2,10 m, propouští nečistoty: do 4 mm, d × š × v: 23 × 16 × 9 cm, hadicová přípojka:12,70+19,05mm+25,4mm 1/2"+3/4"+1", délka přívodního kabelu 10 m, záruka 5 let, vhodné pro zřídla, potůčky, vodopády a filtrace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Splnili jste si svůj sen o vlastním zahradním jezírku a nyní chcete své jezírko udržovat zdravé? Pak je jezírkové čerpadlo nutností. Jezírkové čerpadlo je něco jako srdce zahradního jezírka: cirkuluje jezírkovou vodu a zásobuje tak jezírko dostatečným množstvím kyslíku. Tím se nejen zlepší kvalita vody ve vašem jezírku, ale také se z něj stane stabilní ekosystém. V závislosti na velikosti a využití jezírka si můžete vybrat z účinných filtračních, potůčkových čerpadel, efektových čerpadel nebo energeticky úsporných solárních čerpadel HEISSNER.

Jezírkové a potůčkové čerpadlo HEISSNER HFP3500-00

Má velice nízkou spotřebu elektrické energie a vysoký stupeň účinnosti. Při vývoji byl kladen důraz na tichý chod, funkčnost a snadné čištění. Čerpadla jsou určená pro filtrování jezírek do objemu 16 m³, okrasné nádrže, jezírka s rybami, fontány, pro připojení k filtračním systémům, potůčkům, vodopádům, dekorační fontánám, k cirkulaci a prokysličování vody. Při stálém provozu je znát nízká spotřeba. Snadná údržba díky jednoduchému rozebrání, bez použití nářadí. Možnost regulace výkonu čerpadla mechanicky na jeho krytu. Oceníte při budování potůčku, vodopádů. Díky regulaci si určíte šířku a průtok potůčku. Platí pravidlo že objem jezírka by se měl přečerpat 5x za24 hodin, nastavitelná univerzální přípojka se vždy zkracuje na průměr použité hadice, aby nedocházelo k brždění výkonu čerpadla. 

Výhody : 

• Velká filtrační plocha a vysoký průtok vody
• Možnost čerpání nečistot až do velikosti 4 mm
• Keramická osa rotoru zajišťuje dlouhou životnost výrobku
• Regulovatelný průtok na čerpadle
• Univerzální hadicová přípojka
• Dlouhý kabel 10 metrů, nepotřebujete tedy prodloužení.
• Snadná údržba
• Nestandartní záruka 5 let

     

Parametry:                                                                                                                                                                                                                               

Výkon 3 300 l/h
Příkon 40 W
Dopravní výška cca 2,10 m
Propouští nečistoty do 4 mm
d × š × v 23 × 16 × 9 cm
Hadicová přípojka 12,70+19,05mm+25,4 mm
Délka kabelu 10 m
Záruka  5 let

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.