Čerpadlo efektové HEISSNER HSP600-00

Kód: HSP600-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
729 Kč 602,48 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
4.3.2024

Jezírkové efektové čerpadlo  HEISSNER HSP600-00 má velice nízkou spotřebu elektrické energie a vysoký stupeň účinnosti. Je vhodné pro: vodní efekty, plastová jezírka, vodní chrliče, mini zřídla, fontány, včetně 2 efektových nástavců, Výkon: 600 l/h, příkon: 8 W, dopravní výška: cca 1,10 m, výška výstřiku: 40 cm, d × š × v: 11 x 5 x 6 cm, délka kabelu 10 m

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Splnili jste si svůj sen o vlastním zahradním jezírku a nyní chcete své jezírko udržovat zdravé? Pak je jezírkové čerpadlo nutností. Jezírkové čerpadlo je něco jako srdce zahradního jezírka: cirkuluje jezírkovou vodu a zásobuje tak jezírko dostatečným množstvím kyslíku. Tím se nejen zlepší kvalita vody ve vašem jezírku, ale také se z něj stane stabilní ekosystém. V závislosti na velikosti a využití jezírka si můžete vybrat z účinných filtračních, potůčkových čerpadel, efektových čerpadel nebo energeticky úsporných solárních čerpadel HEISSNER.

Jezírkové efektové čerpadlo HEISSNER HSP600-00

Čerpadlo má velice nízkou spotřebu elektrické energie a vysoký stupeň účinnosti. Při vývoji byl kladen důraz na tichý chod, funkčnost a snadné čištění. Čerpadla jsou určená pro zahradní jezírka, okrasné nádrže, rybníčky s rybami, fontány, dekorační fontánám a k prokysličování vody. Při stálém provozu je znát nízká spotřeba. Snadná údržba díky jednoduchému rozebrání, bez použití nářadí. Kryt čerpadla s filtrační houbou, nepropustí větší nečistoty, které by mohli ucpávat efektovou vodní trysku a zanášet rotor.

Vhodné pro: vodní efekty, plastová jezírka, vodní chrliče, mini zřídla, pokojové fontány

· výborný poměr výkonu k ceně
· plně vybavené s vodními efekty, regulovatelnou teleskopickou trubkou (20 - 48 cm) a přípojkou na vodní chrlič
· mrazuvzdorné do -20° C

Zejména v horkých letních dnech, kdy se voda značně ohřívá, je využití čerpadla s vodními efekty ideální, dodáte další potřebný kyslík jezírku a rybám.

Parametry:

Výkon 600 l/h
Příkon 8 W
Dopravní výška cca 1,10 m
Výška výstřiku 40 cm
d × š × v 11 x 5 x 6 cm
Délka kabelu 10 m
Teleskopická trubka 20 až 48 cm
2 efektové nástavce zvon, kaskáda

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.