Čerpadlo efektové HEISSNER HSP2500-00

Kód: HSP2500-00
Neohodnoceno
Značka: Heissner
1 590 Kč 1 314,05 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Jezírkové efektové čerpadlo HEISSNER HSP2500-00 má velice nízkou spotřebu elektrické energie a vysoký stupeň účinnosti, záruka 5 let, 3 vodní efekty, regulovatelná teleskopická stoupačka, výkon 2 500 l/h, příkon 33 W, dopravní výška cca 2 m, výška výstřiku do 60 cm, d × š × v 17,5 × 16 × 11 cm, hadicová přípojka 12,70 + 19,05 + 25,40 mm (1/2"+3/4"+1"), délka přívodního kabelu: 10 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jezírkové efektové čerpadlo HEISSNER HSP2500-00

Splnili jste si svůj sen o vlastním zahradním jezírku a nyní chcete své jezírko udržovat zdravé? Pak je jezírkové čerpadlo nutností. Jezírkové čerpadlo je něco jako srdce zahradního jezírka: cirkuluje jezírkovou vodu a zásobuje tak jezírko dostatečným množstvím kyslíku. Tím se nejen zlepší kvalita vody ve vašem jezírku, ale také se z něj stane stabilní ekosystém. V závislosti na velikosti a využití jezírka si můžete vybrat z účinných filtračních, potůčkových čerpadel, efektových čerpadel nebo energeticky úsporných solárních čerpadel HEISSNER.

Čerpadlo má velice nízkou spotřebu elektrické energie a vysoký stupeň účinnosti. Při vývoji byl kladen důraz na tichý chod, funkčnost a snadné čištění. Čerpadla jsou určená pro zahradní jezírka, okrasné nádrže, rybníčky s rybami, fontány, dekorační fontánám a k prokysličování vody. Při stálém provozu je znát nízká spotřeba. Snadná údržba díky jednoduchému rozebrání, bez použití nářadí. Je vybavené teleskopickou trubkou (20 až 48 cm) s kohoutem pro regulaci výšky efektu a přípojkou na vodní chrlič, možnost regulace sklonu teleskopické trubky. Obsahuje 3 efektové nástavce pro vodní hry. Horní kryt čerpadla s jemnými filtračními drážkami, nepropustí větší nečistoty, které by mohli ucpávat efektovou vodní trysku a zanášet rotor.

Vhodné pro: vodní efekty, jezírkové nádržky, vodní chrliče, zřídla

· výborný poměr výkonu k ceně
· plně vybavené s vodními efekty, regulovatelnou teleskopickou trubkou (20 - 48 cm) a přípojkou na vodní chrlič
· mrazuvzdorné do -20° C

Zejména v horkých letních dnech, kdy se voda značně ohřívá, je využití čerpadla s vodními efekty ideální, dodáte další potřebný kyslík jezírku a rybám.

                                                                                                                                             

Parametry:

Výkon 2 500 l/h
Příkon 33 W
Dopravní výška cca 2 m
Výška výstřiku do 60 cm
d × š × v 17,5 × 16 × 11 cm
Hadicová přípojka 12,70 + 19,05 + 25,40 mm
Délka kabelu 10 m
Teleskopická trubka 20 - 48 cm
3 vodní efekty vodní zvon, kalich, kaskáda
Záruka  5 let

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 5 let

Radost ze zahrady, to bylo heslo zakladatele firmy Augusta Heissnera, který začal v roce 1872 vyrábět zahradní trpaslíky v Gräfenrodu v Durynsku. Od té doby se mnoho změnilo, avšak vize zakladatele zůstala pro společnost stále stejná. V současné době Heissner patří mezi přední výrobce zahradního vybavení, jehož výrobky se prodávají po celé Evropě, USA i Austrálii. Sortiment společnosti Heissner čítá tisíce výrobků z oblasti zahradních dekorací, jezírek a vodních prvků do zahrady. Firma sází na kvalitní materiály a provedení, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost výrobků. Heissner patří mezi lídry v oboru z pohledu designu a inovací, což dokládají získaná ocenění Red Dot design Awards a novinky v oblasti ekologicky úsporných výrobků.