Lehátko Siesta Stabil-Natur Duo Swiss Stone Pine

Kód: NI019
Neohodnoceno
79 900 Kč 66 033,06 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehátko Siesta Stabil-Natur Duo Swiss Stone Pine

Dokonalou relaxaci a několik možností nastavení pro dokonalý odpočinek Vám nabízí právě lehátko Siesta Stabil-Natur Duo. Všechny druhy relaxace jsou s tímto lehátkem zajištěny pro dvě osoby najednou. Samozřejmostí je použití toho nejkvalitnějšího dřeva, které je pečlivě upravováno těmi největšími odborníky na práci se dřevem. Použité materiály zajistí dlouhou životnost a jedinečný vzhled lehátka. Díky možnosti nastavení až pěti poloh si lehátko uzpůsobíte dle vašich aktuálních požadavků a to od polohy v leže až po polohu v sedě. Chcete se jen tak válet nebo se prospat a Váš partner si chce ve vzpřímené poloze číst knihu? To vše je s tímto lehátkem po jednoduchém nastavení požadované polohy pro každého zvlášť možné. O dokonalý komfort se postará měkká podložka a jeden polštářek pro podepření krční páteře.

Nábytek z dílny First Class Holz je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Díky dlouholetým zkušenostem se na každý produkt této značky můžete stoprocentně spolehnout. Výroba každého kusu probíhá na zakázku v rodinném podniku v Horním Rakousku. Pokud si chcete dopřát ten nejpříjemnější relax, to nejlepší na trhu nabízí právě značka First Class Holz. Dokonalost v každém detailu, bezkonkurenční komfort odpočinku, perfektní řemeslné zpracování, a robustní odolná konstrukce. Welness lůžka této značky ke spokojenosti využívá více než 400 hotelů, lázní, saun, posiloven a samozřejmě nespočet domácností. Špičková kvalita, vyrobeno v Rakousku.

 

Parametry

Materiál rámu: dýhovaná vícevrstvá deska

Materiál lamel: borovice limba

Velikost: 1600-1950 x 1300 x 620-1030 mm

 

Platební a dodací podmínky

Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu a upřesníme termín dodání zboží. Po jejím zaplacení bude objednávka potvrzena.

Zboží je vyráběno na zakázku, obvyklá doba dodání 2-3 týdny od potvrzení objednávky.

Způsob platby a dopravy

1) spediční firma, 100% záloha; doprava po celé ČR zdarma

2) spediční firma, 10% záloha, 90% doplatek při převzetí zboží; poštovné 490 Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Wellness nábytek
Záruka: 2 roky