Lehátko Siesta Stabil Black Nut

Kód: NI006
Neohodnoceno
51 900 Kč 42 892,56 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehátko Siesta Stabil Black Nut

Toto jedinečné polohovací lehátko se postará o Vaše dokonalé relaxování. Díky možnosti nastavení až pěti poloh si lehátko uzpůsobíte dle vašich aktuálních požadavků a to od polohy v leže až po polohu v sedě. Můžete se tak natáhnout a strávit odpočinek spánkem a nebo si v sedě přečíst nějakou pěknou knihu. Rám lehátka je zpracován z té nejkvalitnější nerezové oceli a masivní lamely tvoří dřevo ořešáku černého. Celá konstrukce je navržena k naprosté dokonalosti a tak zajišťuje ideální oporu pro Vaše tělo. Ke komfortu přispívá podložka a polštářek z vysoce kvalitních materiálů které odolávají častému zatížení po dobu mnoha let. Zažijte na vlastní kůži jedinečnost okamžiků strávených na lehátku Siesta stabil.

 

Nábytek z dílny First Class Holz je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Díky dlouholetým zkušenostem se na každý produkt této značky můžete stoprocentně spolehnout. Výroba každého kusu probíhá na zakázku v rodinném podniku v Horním Rakousku. Pokud si chcete dopřát ten nejpříjemnější relax, to nejlepší na trhu nabízí právě značka First Class Holz. Dokonalost v každém detailu, bezkonkurenční komfort odpočinku, perfektní řemeslné zpracování, a robustní odolná konstrukce. Welness lůžka této značky ke spokojenosti využívá více než 400 hotelů, lázní, saun, posiloven a samozřejmě nespočet domácností. Špičková kvalita, vyrobeno v Rakousku.

 

Parametry

Materiál rámu: kvalitní nerezová ocel

Materiál lamel: ořešák černý

Velikost: 1600-1950 x 720 x 620-1030 mm

 

Platební a dodací podmínky

Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu a upřesníme termín dodání zboží. Po jejím zaplacení bude objednávka potvrzena.

Zboží je vyráběno na zakázku, obvyklá doba dodání 2-3 týdny od potvrzení objednávky.

Způsob platby a dopravy

1) spediční firma, 100% záloha; doprava po celé ČR zdarma

2) spediční firma, 10% záloha, 90% doplatek při převzetí zboží; poštovné 490 Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Wellness nábytek
Záruka: 2 roky