Lehátko Siesta Duo Beech Heart

Kód: NI008
Neohodnoceno
66 900 Kč 55 289,26 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehátko Siesta Duo Beech Heart

Ať už v lázeňském pokoji k relaxaci po sauně, v obývacím pokoji jako televizní křeslo, nebo v knihovně pro dlouhé hodiny čtení. Všechny druhy relaxace jsou s tímto lehátkem zajištěny pro dvě osoby najednou. Existují různé způsoby relaxace, avšak mezi ty úplně původní formy patří lehký houpavý pohyb. Tyto pohyby přivádějí tělo do uvolněného stavu a zajišťují dokonalý odpočinek. Na základě tohoto principu je uzpůsobeno i lehátko Siesta Duo. Lehátko s dokonalým ergonomickým tvarem poskytne ideální oporu pro tělo Vaše i vašeho partnera. Dva nastavitelné polštářky podpoří kvalitní odpočinek na těch nejdůležitějších místech, za krkem a v oblasti beder. Díky prohnutí v oblasti nohou Vás dokonale zbaví bolesti a těžkosti nohou. Dřevo z jádrového buku použité na lamely je prvotřídní kvality a to díky pozvolnému sušení pod širým nebem a následné povrchové úpravě těmi nejmodernějšími stroji. K dokonalosti lehátko dotváří tým kvalifikovaných odborníků.

 

Nábytek z dílny First Class Holz je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Díky dlouholetým zkušenostem se na každý produkt této značky můžete stoprocentně spolehnout. Výroba každého kusu probíhá na zakázku v rodinném podniku v Horním Rakousku. Pokud si chcete dopřát ten nejpříjemnější relax, to nejlepší na trhu nabízí právě značka First Class Holz. Dokonalost v každém detailu, bezkonkurenční komfort odpočinku, perfektní řemeslné zpracování, a robustní odolná konstrukce. Welness lůžka této značky ke spokojenosti využívá více než 400 hotelů, lázní, saun, posiloven a samozřejmě nespočet domácností. Špičková kvalita, vyrobeno v Rakousku.

 

Parametry

Materiál rámu: kvalitní nerezová ocel

Materiál lamel: jádrový buk

Velikost: 1600 x 1100 x 950 mm

 

Platební a dodací podmínky

Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu a upřesníme termín dodání zboží. Po jejím zaplacení bude objednávka potvrzena.

Zboží je vyráběno na zakázku, obvyklá doba dodání 2-3 týdny od potvrzení objednávky.

Způsob platby a dopravy

1) spediční firma, 100% záloha; doprava po celé ČR zdarma

2) spediční firma, 10% záloha, 90% doplatek při převzetí zboží; poštovné 490 Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Wellness nábytek
Záruka: 2 roky