Lehátko Siesta classic Black Nut

Kód: NI003
Neohodnoceno
56 900 Kč 47 024,79 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehátko Siesta classic Black Nut

Existují různé způsoby relaxace, avšak mezi ty úplně původní formy patří lehký houpavý pohyb. Tyto pohyby přivádějí tělo do uvolněného stavu a zajišťují dokonalý odpočinek. Na základě tohoto principu je uzpůsobeno právě lehátko Siesta classic. Lehátko s dokonalým ergonomickým tvarem poskytne ideální oporu pro Vaše tělo. Dva nastavitelné polštářky podpoří kvalitní odpočinek na těch nejdůležitějších místech, za krkem a v oblasti beder. Díky prohnutí v oblasti nohou Vás dokonale zbaví bolesti a těžkosti nohou. Dřevo ze vzácného ořešáku černého použité na lamely je prvotřídní kvality a to díky pozvolnému sušení pod širým nebem a následné povrchové úpravě těmi nejmodernějšími stroji. K dokonalosti lehátko dotváří tým kvalifikovaných odborníků.

Nábytek z dílny First Class Holz je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Díky dlouholetým zkušenostem se na každý produkt této značky můžete stoprocentně spolehnout. Výroba každého kusu probíhá na zakázku v rodinném podniku v Horním Rakousku. Pokud si chcete dopřát ten nejpříjemnější relax, to nejlepší na trhu nabízí právě značka First Class Holz. Dokonalost v každém detailu, bezkonkurenční komfort odpočinku, perfektní řemeslné zpracování, a robustní odolná konstrukce. Welness lůžka této značky ke spokojenosti využívá více než 400 hotelů, lázní, saun, posiloven a samozřejmě nespočet domácností. Špičková kvalita, vyrobeno v Rakousku.

 

Parametry

Materiál rámu: kvalitní nerezová ocel

Materiál lamel: ořešák černý

Velikost: 1600 x 720 x 950 mm

 

Platební a dodací podmínky

Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu a upřesníme termín dodání zboží. Po jejím zaplacení bude objednávka potvrzena.

Zboží je vyráběno na zakázku, obvyklá doba dodání 2-3 týdny od potvrzení objednávky.

Způsob platby a dopravy

1) spediční firma, 100% záloha; doprava po celé ČR zdarma

2) spediční firma, 10% záloha, 90% doplatek při převzetí zboží; poštovné 490 Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Wellness nábytek
Záruka: 2 roky